WhatsApp: نحوه مشاهده پیام های حذف شده در Android

 


واتس اپ یکی از محبوب ترین برنامه های پیام رسان در حال حاضر در جهان است. این شرکت متعلق به فیس بوک در سال ۲۰۱۷ ویژگی ای را منتشر کرد که به افراد امکان می دهد پیام های خود را از واتس اپ حذف کنند. با استفاده از این ویژگی عکس ها ، فیلم ها یا پیام ها را به طور کامل از واتس اپ حذف می کنید ، به این معنی که هیچ کس از جمله شما نمی تواند این پیام ها را پس از حذف مشاهده کند. با این وجود راهی برای دیدن پیام های حذف شده در واتس اپ وجود دارد و به زودی به آن خواهیم رسید.

اگر قصد استفاده از این راهنما را برای فاش کردن پیام های حذف شده دارید ، به خاطر داشته باشید که برای دسترسی به ویژگی های WhatsApp که بطور رسمی پشتیبانی نمی شوند ، همیشه هزینه ای برای پرداخت هزینه وجود دارد. در این حالت ، روشی که ما پیشنهاد می کنیم تمام اعلان های شما از جمله OTP ها و جزئیات ترازنامه بانکی را در یک برنامه شخص ثالث قرار می دهد و ما نمی توانیم تضمین کنیم که این داده ها به صورت خصوصی باقی بمانند. لطفاً این روش را با ریسک خودتان استفاده کنید و تنها در صورت مشاهده پیامهای WhatsApp دیگران که حذف شده اند برای شما کاملاً ضروری است.

نحوه مشاهده پیامهای حذف شده واتساپ

هر وقت شخصی پیام WhatsApp را حذف کند ، در گپ پیامی را نشان می دهد که می خواند ، "این پیام حذف شده است". اگر تلفن هوشمند آندروید دارید ، برای دیدن پیام های حذف شده ، این مراحل را دنبال کنید.

  1. پس از بارگیری ، برنامه را باز کنید و با دسترسی به همه مجوزهایی که برنامه از شما درخواست می کند ، تنظیم آن را پایان دهید.

  2. پس از اعطای مجوزها ، به برنامه برگردید و اکنون از شما خواسته می شود برنامه / برنامه هایی را که می خواهید برای ذخیره اعلان ها و انتخاب تغییرات از آن استفاده کنید ، انتخاب کنید. از لیست زیر ، را انتخاب کنید واتس اپ و شیر بعد.

  3. در صفحه بعدی ضربه بزنید بله ، فایل ها را ذخیره کنید به دنبال ضربه زدن اجازه. این کار تنظیم برنامه را تمام می کند و برای استفاده آماده خواهد بود.

  4. از آن زمان به بعد ، هر اعلانی که در WhatsApp دریافت می کنید ، از جمله پیام های حذف شده در برنامه WhatsRemoved + ارائه خواهد شد. تنها کاری که باید انجام دهید این است که برنامه را باز کنید و از نوار بالا WhatsApp را انتخاب کنید.

هیچ برنامه ای برای iOS وجود ندارد که برای حفظ حریم خصوصی شما مفید باشد اما در صورت نیاز به دیدن پیام های حذف شده WhatsApp نیز مناسب نیست.

ما در Google Play برنامه های زیادی پیدا کردیم اما هیچکدام به اندازه واتس گرام + خوب نبودند. این برنامه کار را بسیار خوب انجام می دهد اما تبلیغات بسیار زیادی دارد ، که در صورت تمایل به پرداخت هزینه یک بار هزینه Rs ، می توانید آن را حذف کنید. ۱۰۰

برای آموزش بیشتر ، به بخش How To ما مراجعه کنید.


آیا Redmi Note 9 Pro بهترین گوشی جدید تحت Rs است. ۱۵۰۰۰؟ بحث کردیم که چگونه می توانید بهترین گزینه را در Orbital ، پادکست هفتگی فناوری خود انتخاب کنید که می توانید از طریق Apple Podcasts یا RSS در آن مشترک شوید ، اپیزود را بارگیری کنید یا دکمه پخش زیر را بزنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *