اپل لیست برنامه های برتر را برای & # ۰۳۹؛ کار و ماندن در خانه & # ۰۳۹؛

 


اپل از طریق فهرست تحریریه App Store ، میزبان برنامه هایی را نشان می دهد که کاربر می تواند در حالی که از خانه کار می کند بارگیری کند. این لیست پس از انتشار چندین شرکت در سرتاسر جهان ، کار در خانه برای تلاش برای جلوگیری از شیوع همه گیر کوروی ویروس را برای کارمندان خود اجباری کرد. پیش از این ، غول فناوری مبتنی بر Cupertino همچنین در برنامه Apple News خود بخش اختصاصی راجع به کوروی ویروس را راه اندازی کرده بود که در آن کاربران می توانند مقالات مربوط به همه گیر را بخوانند. تیم کوک ، مدیرعامل اپل هفته گذشته دستور تعطیل موقت در همه فروشگاه های خرده فروشی اپل را در خارج از چین بزرگ صادر کرده بود.

لیست سرمقاله "برنامه هایی برای کار و ماندن در خانه" توسط اپل شامل برنامه های متنوعی در چند دسته است. لیست سرمقاله بود منتشر شده روز پنجشنبه در سراسر سیستم عامل های مختلف رسانه های اجتماعی. در لیست فروشگاه App ، برخی از دسته برنامه هایی که ذکر شده است عبارتند از: یادگیری و مطالعه از خانه ، در تماس با افراد دوست داشتنی ، ارتباط با همکاران خود و موارد دیگر.

در زیر گروه "یادگیری و مطالعه از خانه" ، سه برنامه برتر که برجسته هستند Epic هستند! - کتاب ها و فیلم های کودکان ، مسابقه ها و آکادمی خان. علاوه بر این ، دسته Connect With Your Coworkers شامل برنامه هایی مانند Slack ، جلسات Cisco Webex ، تیم های مایکروسافت و موارد دیگر می شود. سرانجام ، اپل برنامه هایی مانند Houseparty ، Snapchat و Marco Polo را در دسته Keep in Touch With Loved Ones قرار داده است.

اپل اخیراً همچنین یک بخش اختصاصی را در برنامه News خود اضافه کرده است که به کاربران امکان می دهد مقاله هایی درباره نحوه مقابله با coronavirus ، مشاوره سفر به همراه اخبار روزانه مربوط به coronavirus را بخوانند. متأسفانه ، این برنامه از جمله هند به طور گسترده ای در دسترس نیست. به همین ترتیب ، مدیر عامل آن تیم کوک همچنین دستور داده است تا ۲۷ مارس تعطیل موقت کلیه فروشگاه های خرده فروشی در خارج از چین بزرگ را به همراه ۱۵ میلیون دلار برای کمک به بهبود جهانی ، تعطیل کند.

این شرکت به چندین غول فناوری دیگر پیوسته است که در حال پیشبرد اقدامات برای جلوگیری از شیوع coronavirus هستند. به عنوان مثال ، در اوایل ماه توییتر کارمندان خود را برای کار از خانه اجباری کرد. شرکت های دیگر به دلیل وقوع کورو ویروس ، رویدادهای راه اندازی خود را به سمت رویدادهای آنلاین در حال انتقال هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *