بازیابی تراشه های سامسونگ پرچم ها ، در حال کاهش بازار تلفن در میان شیوع کروناویروس

 


سامسونگ الکترونیک روز چهارشنبه اعلام کرد که همه گیر کروناویروس باعث فروش گوشی های هوشمند و الکترونیکی مصرفی در سال جاری می شود ، در حالی که تقاضا از مراکز داده باعث بهبودی در بازارهای تراشه های حافظه می شود.

رئیس كیم كی کی نام گفت: اختلافات تجاری كروناویو و تجارت بین ایالات متحده و چین سایه افكار چشم انداز غول فناوری كره جنوبی را نشان می دهد كه تلفن های هوشمند Galaxy با تلفن های آیفون اپل برای تسلط جهانی همراه است.

وی گفت: "پیش بینی می شد بازار جهانی تلفن های هوشمند امسال به رشد خود روی آورد ، اما با افزایش ویروس علائم طولانی مدت ، بازار تلفن های هوشمند در حال انقباض است. اما انتظار می رود تقاضای گوشی های هوشمند ۵G افزایش یابد. "Koh Koh-jin ، رئیس شرکت موبایل و شبکه سامسونگ ، به نشست عمومی سالانه سئول گفت.

در حالی که بازار تلفن های هوشمند در حال کاهش است ، کیم گفت که بازار تراشه - که حدود نیمی از سود عملیاتی سامسونگ را تشکیل می دهد - شاهد رشد تقاضا پس از رکود سال گذشته تشدید شده توسط عرضه بیش از حد و تنش های تجاری ایالات متحده و چین هستیم.

سایر تراشه سازان مانند Broadcom به دلیل ایجاد اختلال ناشی از شیوع coronavirus ، چشم انداز فروش خود را کاهش داده اند و یا از آن خارج کرده اند ، اما رهبر جهانی سامسونگ گفت که انتظار دارد سرمایه گذاری هایی از شرکت های مرکز داده و فرصت های جدید در مناطقی مانند شبکه های بی سیم ۵G و خودروها انجام شود تا فروش تراشه را بالاتر ببرند. در سال ۲۰۲۰

در همین زمان ، کیم گفت که او انتظار دارد که تولید کنندگان خرده فروش به جای افزایش ظرفیت در سال جاری ، محدود کردن عرضه را بر ارتقاء فرآیندهای تولید متمرکز کنند.

سهام سامس سامسونگ در مقایسه با سقوط ۰٫۵ درصدی بازار گسترده ، نسبت به ۰۱۲۰ GMT به ۰٫۶ درصد افزایش یافت.

سهامداران اسکن کردند
مجمع عمومی سالانه سامسونگ امسال فقط ۴۰۰ نفر از سهامداران را به خود جلب کرد ، از حدود ۱۰۰۰ نفر در سال گذشته به شدت پایین آمد ، زیرا کره جنوبی با بزرگترین شیوع کروناویروس در آسیا در خارج از چین می جنگد.

سرمایه گذاران با دوربین های حرارتی اسکن و با رسیدن به دماسنج آنها را بررسی کردند و به عنوان بخشی از اقدامات برای اطمینان از این جلسه می توانند دو صندلی را از یکدیگر دور کنند.

سامسونگ الکترونیک همچنین رای گیری الکترونیکی را برای این جلسه اتخاذ کرد و سهامداران را تشویق به رای گیری آنلاین کرد.

کیم هیون سوک ، رئیس لوازم الکترونیکی مصرفی این شرکت گفت که هنوز پیش بینی شده است که چگونه این ویروس روی مصرف کنندگان تأثیر بگذارد.

وی گفت: "ما انتظار داشتیم امسال بازار لوازم الکترونیکی مصرفی اندکی افزایش یابد ، اما با گسترش سریع کروناویروس ، ابهامات سریعتر از همیشه رشد می کنند و پیش بینی آینده بسیار دشوار است."

© تامسون رویترز ۲۰۲۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *