به روزرسانی Redmi 7 MIUI 11 فوریه امنیتی Android Patch را ارائه می دهد ، بیشتر ، گزارش کاربران

 


طبق گزارش ها ، Redmi 7 یک بروزرسانی جدید MIUI را در هند دریافت می کند و این سیستم امنیتی امنیتی اندرویدی فوریه ۲۰۲۰ را به همراه دارد. نسخه سیستم عامل جدیدترین بروزرسانی MIUI 11.0.5.0.PFLINXm است ، و اندازه بروزرسانی در ۶۰۸MB ذکر شده است. کاربران در هند باید به روزرسانی دستی را در سیستم بررسی کنند تنظیمات> بروزرسانی سیستم. این بروزرسانی همچنین یک کارت موسیقی جدید در MIUI App Vault به همراه دارد. براساس عکسهای به اشتراک گذاشته شده توسط کاربران Redmi 7 ، تغییرات بسیار اندک است.

طبق گزارش های کاربر ، به روز رسانی Redmi 7 از طریق OTA برای کاربران در هند پخش می شود. همانطور که گفته شد ، این بروزرسانی وصله امنیتی آندروید فوریه ۲۰۲۰ را به همراه خواهد داشت ، و از این رو به همه کاربران توصیه می کنیم که به محض اطلاع ، آن را نصب کنند. اگر اعلانی دریافت نکردید ، به روزرسانی دستی در تنظیمات را بررسی کنید. کاربران برای ارسال تصاویر به روزرسانی در تلفن های Redmi 7 خود ، به Mi Forums رفته اند. تعداد نسخه تا MIUI 11.0.5.0.PFLINXM تنظیم شده است.

حتی اگر اندازه بروزرسانی آنچنان بزرگ نباشد ، توصیه می شود جدیدترین بروزرسانی Redmi 7 را با اتصال Wi-Fi قوی و در حالی که تلفن شارژ است ، نصب کنید. از آنجایی که هنوز اعلام رسمی ای از سوی شیائومی در مورد حضور به روزرسانی Redmi 7 صورت نگرفته است ، ما به نتیجه رسیده ایم تا شفاف سازی کنیم.

یادآوری می شود ، Redmi 7 در آوریل سال گذشته در هند راه اندازی شد و قیمت آن از Rs آغاز شد. ۷۹۹۹ برای نسخه ۲GB + 16GB. نسخه ۳GB + 32GB با برچسب قیمت Rs. 8،۹۹۹ با این حال ، این تلفن هم اکنون می تواند با قیمت کم Rs خریداری شود. ۷،۴۹۹ برای نوع پایه و در Rs. 7999 برای نوع رم ۳ گیگابایتی. از نظر گزینه های رنگی ، Redmi 7 در Eclipse Black ، Comet Blue و Lunar Red به فروش می رسد. این سایت در Amazon.in ، Mi.com و Mi Home Stores موجود است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *