تاریخ انتشار بیوه سیاه به طور نامحدود تحت فشار در بین همه گیر کروناویروس

 


با عرض پوزش ، شما باید بیشتر برای صبر کنید عنکبوت. دیزنی روز سه‌شنبه در ایالات متحده اعلام كرد كه تصمیم گرفته است به طور نامحدود فیلم بعدی Universe Cinematic Universal Marvel - كه در ابتدا قرار بود ۳۰ آوریل در هند افتتاح شود - به رغم نگرانی فزاینده در مورد همه گیر مداوم ناشی از بیماری عروق كروناویو ۲۰۱۹ (COVID-19) به تأخیر بیفتد. عنکبوت تنها فیلم تحت تأثیر دیزنی نیست. کمدی-درام به کارگردانی Dev Patel ، تاریخ شخصی دیوید کوپرفیلد ، در تاریخ ۸ ماه مه در ایالات متحده آمریکا ، و هیجان انگیز روانشناختی امی آدامز - ستاره زن "در پنجره" ، که برای ۱۵ آوریل در سراسر جهان تنظیم شده است ، نیز از انتشار خارج شده اند.

خبر از عنکبوت تحت پیگرد اعلامیه روز دوشنبه AMC Theatres - بزرگترین غرفه دار آمریکا در سهم بازار - برای تعطیل کردن تئاترهای خود در سراسر کشور تا ۱۲ هفته تحت فشار قرار می گیرند. عنکبوتمدت زمان آزادی کمتر از هفت هفته است. سینماها در کشورهای آسیب دیده ، از جمله در هند ، بسته شده اند که اکثر دولت های ایالتی دستور داده اند تا در پایان ماه ، اگر بیشتر نباشد ، تعطیل شوند. این در حال حاضر به طور گسترده ای تحت تأثیر جعبه فیلم های اکران شده است. در چنین محیطی ، طبیعی است که اکران فیلمهای بزرگ به تاریخ انتشار آنها فشار وارد کند.

برای کسانی که نگرانند این تأخیر بر فاز ۴ MCU تأثیر بگذارد - صادقانه بگویم ، هم اکنون نگرانی های بزرگتری در سطح جهان وجود دارد - شخصی نزدیک به استودیوی مارول به Variety گفت که عنکبوت آزادی بعداً چیزی تغییر نمی کند. معلوم نیست که این بدان معنا باشد یا نه عنکبوت به مرحله ۴ وصل نشده است. از همه اینها یک پیروزی است که پس از وقایع کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی رخ داده است. یا اگر دیزنی امیدوار است که تاریخ انتشار جدیدی را قبل از ماه آگوست ، زمانی که ورود MCU بعدی ، مینی های کوچک The Falcon و Winter Soldier ، تعیین می کند ، در دیزنی + Hotstar آغاز کند.

اما با توجه به اینکه همه گیر همه چیز را تحت تأثیر قرار داده است - تمام تولیدات MCU متوقف شده است - ممکن است فاز ۴ به خود فشار بیاورد.

با حضور اسکارلت جوهانسون به عنوان جاسوس عناوین ، عنکبوت همچنین ستاره های فلورانس پو ، دیوید هاربر ، O.T. Fagbenle ، ویلیام هورت ، ری وینستون و ریچل ویز. رابرت داونی جونیور نقش خود را به عنوان تونی استارک / مرد آهنین در یک کلاهبرداری تکرار خواهد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *