تلگرام دکمه بحث و گفتگو ، افزونه چت گروهی برای کانال های محدود را می افزاید

 


روز چهارشنبه تلگرام اعلام کرد که این شرکت در حال اضافه کردن دکمه بحث و گفتگو برای کانال ها است ، و به افراد دارای محدودیت چت فقط با مدیر اجازه می دهد تا در میان شرکت کنندگان عادی بحث و گفتگو کند. در صورت محدود بودن ، شرکت کنندگان هنوز قادر به ارسال محتوای کانال رسمی نخواهند بود ، اما می توانند نظرات خود را درباره گروه رسمی رسمی ایجاد شده توسط سازمان بیان کنند. غالباً کانالهای رسمی ایجاد شده توسط شرکتها فقط به چت ها محدود می شوند که فقط آنها حق ارسال به روزرسانی ها را دارند. در اوایل سال جاری ، تلگرام همچنین چندین ویژگی جدید از جمله Theme Editor 3.0 و Send When Online را با نسخه T.1 خود Telegram 5.13 راه اندازی کرده بود.

با توجه به بیانیه مشترک تلگرام ، ویژگی جدید دکمه Discussion برای کانالها به سازمانها کمک می کند تا با شرکت کنندگان خود "مکالمه های فعالانه" تولید کنند. برای دستیابی به این هدف ، تلگرام به شما امکان می دهد تا با حضور همه به روزرسانی های قبلی خود - با استفاده از همه به روزرسانی های قبلی خود - چت گروهی گسترده ای از کانال مربوطه را ایجاد کنید - اما گزینه های گپ را برای همه امکان پذیر می کند. بنابراین ، این شرکت همچنین این حرکت را "گسترش چت گروهی برای کانالها" خوانده است.

"همه پیام ها به محض ارسال پیام به کانال اصلی ، به طور خودکار در این گروه گپ دوباره ارسال می شوند. مراجع ذیربط می توانند بازخورد و سؤالاتی را که از کاربران خود ارسال می کنند در چت گروهی انتخاب کنند ، و می توانند بر این اساس عمل کنند." در مطبوعات برجسته شده است.

برای فعال کردن ویژگی دکمه بحث ، مدیر لازم است روی آن کلیک کند بالا دکمه گوشه سمت راست کانال. مدیر باید این مراحل را اطمینان بیشتری ببخشد:

کلیک کنید کانال را مدیریت کنید > را انتخاب کنید بحث به دنبال دکمه ای به نام یک گروه اضافه کنید > روی ضربه بزنید ایجاد یک گروه > درج نام برای انجمن چت گروهی.

در اوایل سال جاری ، تلگرام بروزرسانی های عمده ای را برای برنامه پیام رسانی خود به ارمغان آورد. ویژگی Theme Editor 3.0 به کاربران این امکان را می دهد که ظاهر چت های تلگرام را با شیب های جدید ترجیح دهند. این ویژگی همچنین ویژگی "Send When Online" را فراهم آورده است که به کاربران امکان می دهد هنگام ورود آنلاین پیام را به گیرنده ارسال کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *