دیوان عالی کشور در Telcos از دست می رود ، می گوید هیچ ارزیابی مجدد از هزینه های AGR مجاز نیست

 


دادگاه عالی چهارشنبه چهارشنبه ، مركز و شركتهای مخابراتی را برای انجام خود ارزیابی یا ارزیابی مجدد بدهیهای تعدیل شده ناخالص تنظیم شده (AGR) كه توسط دادگاه آپكس تعیین شده در حكم خود در ۲۴ اكتبر سال گذشته صادر كرد. دادگاه به دلیل ارزیابی خود از هزینه های مخابراتی برجسته خود در اپراتورهای تلفن همراه شلیک کرد و گفت که این تخلف از دستورات دادگاه بوده است.

دیوان عالی کشور در اواخر سال گذشته تقاضای بخش ارتباطات از راه دور در هند را تأیید كرد مبنی بر پرداخت وام های بی سیم مبلغ روپیه را تأیید كرد. ۹۲،۰۰۰ کرو در مالیات و بهره تأخیر.

Vodafone Idea و Bharti Airtel ، دو از سه شرکت برتر حمل و نقل هند ، بخش عمده ای از این پول را مدیون هستند.

دادگاه عالی ، که همچنین با انتشار مطالب روزنامه ای مکرراً در مورد موضوع AGR ابراز ناراحت شد ، گفت: کلیه مدیران عامل شرکت های مخابراتی شخصاً مسئولیت پذیر خواهند بود و برای هرگونه مقاله های روزنامه های آینده برای تحقیر دادگاه برگزار می شوند.

میزبان Justice Arun Mishra ، S A Nazeer و M R Shah از پذیرش درخواست Centre به دلیل اجازه شرکتهای مخابراتی به پرداخت هزینه های AGR در ۲۰ سال خودداری کردند و گفتند که این درخواست پس از دو هفته انجام می شود.

Bharti Airtel مبلغ روپیه پرداخت کرده است. ۱۳،۰۰۰ کورو و Rs دیگر. ۵۰۰۰ دلار به عنوان هزینه های موقت برای پوشش هرگونه اختلاف بر اساس ارزیابی خود. به گفته باتی ، این همه حق الزحمه برجسته را پوشش می دهد ، اگرچه کمتر از نیمی از بدهی شرکت به عنوان بخش ارتباطات تخمین زده می شود.

Vodafone Idea تاکنون روپیه پرداخت کرده است. ۶،۸۵۴ کرو از Rs. 21.500 کراور تخمین زده شده که بدهکار است اما بسیار پایین تر از خواسته دولت است.

هر دو شرکت بلافاصله به درخواست های اظهار نظر پاسخ ندادند.

روز چهارشنبه ، دیوان عالی کشور نیز به دلیل اینکه به شرکت ها اجازه می دهد تا آنچه را که به دولت بدهکار هستند را مجددا ارزیابی کنند ، گفتند که دستور وی در این مورد نهایی است ، دیوان عالی کشور به شدت وارد بخش ارتباطات فدرال مخابرات شد.

با این حال ، این گفته است كه باز به دنبال مطالبه دعاوی در جستجوی زمان معقول برای پرداخت حق الزحمه است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *