رویدادهای راه اندازی نوکیا در تاریخ ۱۹ مارس فقط HMD به صورت آنلاین و اینترنت خواهد بود: تمام آنچه شما باید بدانید

 


HMD Global قرار بود میزبان رویداد ۱۹ مارس خود در لندن باشد. با این حال ، به دلیل بیماری همه گیر کروناویروس ، این رویداد فقط به صورت آنلاین تبدیل شده است. HMD Global تأیید کرده است که اولین تلفن نوکیا ۵G این شرکت در این رویداد راه اندازی می شود. انتظار می رود این شرکت از این گوشی از نوکیا ۸٫۲ ۵G ، سطح ورودی نوکیا ۱٫۳ و نوکیا ۵٫۳ نوکیا در این رویداد رونمایی کند. گفته می شود که گوشی نوکیا ۸٫۲ یک گوشی میان رده با پشتیبانی ۵G است ، در حالی که انتظار می رود نوکیا ۵٫۳ جانشین گوشی نوکیا ۵٫۱ باشد.

این شرکت دعوت نامه جدیدی را با جزئیات و لینک مستقیم برای رویداد آنلاین آنلاین ارسال کرده است. رویداد HMD جهانی از ساعت ۴:۳۰ به وقت گرینویچ (ساعت ۱۰ عصر IST) از پنجشنبه ۱۹ مارس آغاز می شود. شما می توانید این رویداد را بطور مستقیم در YouTube مشاهده کنید. از طرف دیگر ، جریان زنده را می توانید در فیلم جاسازی شده زیر نیز مشاهده کنید.

براساس تصاویر اخیر به صورت آنلاین ، اولین گوشی نوکیا ۵G ممکن است دارای یک ماژول دوربین دایره ای با چهار دوربین باشد. به نظر می رسد شبیه به زبان طراحی نوکیا ۷٫۲ که سال گذشته به بازار عرضه شد ، نشان می دهد که جانشین نوکیا ۸٫۲ ، اولین تلفن است که از ۵G در سبد HMD Global پشتیبانی می کند. از این تلفن ورزشی استفاده شده است که دارای شکافی به سبک واترپروت و یک چانه ضخیم در قسمت پایین است.

با استفاده از نوکیا ۵٫۳ شایعه شده ، از ویژگی های آن برای نمایشگر ۶٫۵۵ اینچی ، بسته بندی ۳ گیگابایت و گزینه های رم ۴ گیگابایتی ، و ۶۴ گیگابایت حافظه بهره می برد. انتظار می رود بخشی از برنامه Android One باشد ، باتری ۴۰۰۰ میلی آمپر را بسته بندی کرده و در سه گزینه رنگی - Charcoal و یک گزینه Cyan با یک سوم رنگ ناشناخته سوم قرار بگیرد. گزارش شده است که این گوشی با چهار دوربین عقب همراه است - یک دوربین ۱۶ مگاپیکسلی ، یک تیرانداز ۵ مگاپیکسلی و دو سنسور ۸ مگاپیکسلی .. دوربین جلوی آن نیز یک تیرانداز ۸ مگاپیکسلی خواهد بود. لیست اخیر Geekbench نشان می دهد که این تلفن از پردازنده Snapdragon 660/665 Qualcomm بهره می برد.

سرانجام ، انتظار می رود که این شرکت یک گوشی ورودی نوکیا ۱٫۳ را نیز وارد بازار کند. مشخصات شایعه شده در مورد نوکیا ۱٫۳ شامل ۱ گیگابایت رم ، ۸ گیگابایت حافظه پردازنده و دوربین عقب ۱۳ مگاپیکسلی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *