زمان پاپ کورن ، & # ۰۳۹؛ Netflix برای دزدان دریایی & # ۰۳۹ ؛، بازگشت در میان شیوع کروناویروس

 


Popcorn Time ، یک گزینه جایگزین رایگان اما غیرقانونی برای سرویس های پخش ویدیویی مبتنی بر اشتراک ، از بین رفته است. این گزارش بازگشت خود را از طریق پست توییتر منتشر کرد که می خواند: "عشق در زمان کرونا نسخه ۰٫۴ وجود ندارد!" ، با لینک به وب سایت خود. برنامه لقب "Netflix برای دزدان دریایی" در سال ۲۰۱۴ معرفی شد و از آن زمان تاکنون چندین بار از بین رفته است. اکنون ، بعد از یک سال وقفه ، این برنامه در میان همه گیر کروناویروس که مردم را مجبور به ماندن در خانه های خود کرده است ، برمی گردد. Popcorn Time در اصل به کاربران اجازه می دهد تا فایلهای تورنت ویدیویی را به روشی ساده تر از پیدا کردن ، تأیید و بارگیری تورنت پخش کنند.

در صفحه وب Popcorn Time اعلام شده که این برنامه در حال حاضر در بتا است و برای macOS ، Windows ، Linux و Android در دسترس است. این برنامه با استفاده از "بارگیری متوالی برای پخش ویدئو ذکر شده توسط چندین وب سایت تورنت" انجام می شود. این بانک اطلاعاتی عظیم نه فقط فیلم بلکه نمایش های تلویزیونی نیز دارد. بر خلاف تورنت ، برای تماشای آنها نیازی به بارگیری نیست. Popcorn Time با نسخه ۴٫۰ بازگشت و مطابق با گزارشی از مادربورد ، همانند نسخه های قبلی کار می کند. این برنامه در شرایطی دوباره به نمایش گذاشته شده است که مردم مجبور به جلوگیری از شیوع تاج ویروس در خانه می شوند.

زمان اکران در سال ۲۰۱۴ ، زمان پاپ کورن به حسی تبدیل شد که به دلایل آشکار باعث شد آن را مورد توجه صنعت فیلم قرار دهد. یک سال پس از آن ، توسط انجمن تصاویر متحرک آمریکا (MPAA) حذف شد و فقط در سال ۲۰۱۶ دوباره زنده شد. از آن زمان ، سرویس های جریان قانونی مانند Netflix و Amazon Prime Video به بازار هند راه یافته اند و روشی مناسب اما پردرآمد دارند. تماشای فیلم آنلاین.

اما ، این موارد دارای اشکالات خاص خود مانند قفل های منطقه ای هستند ، به این معنی که محتوای قابل مشاهده در پلت فرم پخش می تواند به موقعیت کاربر بستگی داشته باشد. آنها همچنین به کاربران اجازه نمی دهند که هیچ یک از فیلم ها یا نمایش های تلویزیونی را که از طریق برنامه اشتراک پرداخت شده خود تماشا می کنند ، داشته باشند. با این حال ، این به معنای سرویس هایی مانند Popcorn Time ، BitTorrent نیست و از این قبیل باید تبلیغ یا استفاده شود. ما از دزدی دریایی یا استفاده از این سرویس هایی که خلاف قانون است حمایت نمی کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *