فروش سری Galaxy S20 سامسونگ به دلیل تأثیر Coronavirus کمتر از خانواده Galaxy S10 خانواده فروش دارد

 


گزارش جدید ادعا می کند فروش سری گلکسی S20 سامسونگ کمتر از چاپلوسی بوده است. بسیار زیاد است که این شرکت تقاضا را برای قطعات Galaxy S20 سامسونگ به شدت کاهش داده است. این گزارش ، همه گیر کورو ویروس را دلیل اصلی تقاضای کشویی می داند. سامسونگ امیدوار بود که دهه جدید را با یادداشت برداری آغاز کند و به همین منظور آن را امسال سری پرچمداران خود را Galaxy S20 نامگذاری کرد ، یک نامگذاری عظیم از نام قبلی Galaxy S10. با این حال ، این آخرین گزارش ادعا می کند که خانواده Galaxy S20 در سال گذشته در یک بازه زمانی مشابه ، شاهد فروش کمتری نسبت به حتی فروش سری Galaxy S10 بوده اند.

رسانه های کره جنوبی TheElec گزارش می دهند که رکود اقتصادی جهانی به دلیل شیوع تاج ویروس و کاهش یارانه برای اپراتورهای مخابراتی در کنار هم باعث فروش کم سری Galaxy S20 شده است. این گزارش ادعا می کند که سری پرچمداران ۲۰۲۰ سامسونگ از ژانویه امسال کمتر از نسل قبلی خود یعنی Galaxy S10 فروخته شده است. طبق گزارش ها ، این موجودی جمع آوری شده است و یک ناظر بازار حتی اعلام کرده است که تقاضای قطعات Galaxy S20 توسط سامسونگ کاهش یافته است. در صفحات Galaxy S20 ، Galaxy S20 Ultra بیشترین سفارشات قبلی را دریافت کرد و ناظر ناشناس بازار به این نشریه گفت: "پیش سفارشات برای [Galaxy] S20 Ultra به بیش از ۵۰ درصد از کل حجم افزایش یافت. "

فروش سری Galaxy S20 بیشتر با ورود تلفن های پرچم دار جدید از رقبایی همچون هواوی به زحمت خواهد افتاد. سری P40 انتظار می رود به زودی ۲۶ مارس آغاز شود. در این گزارش آمده است که خانواده Galaxy S10 در Q1 فروش خوبی را تجربه کرده اند و فروش فقط در Q2 کاهش یافته است. با این حال ، در مورد سری Galaxy S20 که فروش آن به دلیل بحران CoVID-19 به سختی ضربه خورده است ، نمی توان همین حرف را زد. سامسونگ ممکن است برای احیای فروش نیاز به ارائه پیشنهادات و تخفیف ها داشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *