لوگوی OnePlus و هویت بصری را بهبود می بخشد ، با هدف بهبود شناخت برند

 


سرانجام OnePlus از هویت و نماد بصری جدید خود پرده برداری کرد که این شرکت از ابتدای تأسیس آن "مهمترین تغییر در برند OnePlus" نامیده است. آرم جدید که ابتدا توسط شرکت Weibo ربوده شد و پس از آن از طریق دفتر مارک تجاری چینی فاش شد ، اکنون توسط این شرکت رسمی شده است. با تغییراتی در متن "۱" و همچنین متن ONEPLUS همراه است که اکنون در کلیه موارد موجود است که به گفته مدیر خلاق جهانی OnePlus ، "هیجان و تعادل" را به هویت بصری منتقل می کند.

"۱" جدید در آرم منحنی است در حالی که "+" در جعبه اطراف بزرگتر و برجسته تر شده است. این شرکت اظهار می دارد که آرم جدید بزرگتر "+" یک گره برای جامعه است که یکی از اصلی ترین عاملان موفقیت در حال انجام این شرکت بوده است. ماتس هاكانسون ، مدیر خلاق جهانی وان پلاس ، اظهار داشت: "OnePlus در حال تغییر كسی نیست كه ما هستیم ، بلكه آنچه را كه ما می خواهیم تقویت می كند - روح واقعی هرگز تنظیم نشود. ما همیشه برای کاربران خود طراحی می کنیم. ما احساس می کنیم که این تغییرات عناصر نمادین از مارک تجاری ما را دوست دارند و در عین حال هیجان و تعادل را به هویت بصری ما تزریق می کنند. "

مطبوعات جدید Oneplus newlogo درج آرم جدید oneplus

فونت جدید برای بهبود خوانایی
اعتبار عکس: OnePlus

OnePlus اظهار می دارد که هویت بصری جدید ، که دارای یک پالت رنگی تازه شامل سیان ، سبز ، سرخابی ، نیلی و زرد است در مرکز رنگ قرمز نمادین OnePlus محور است. این باعث می شود طرح "پر جنب و جوش و سرزنده تر" شود ، در حالی که قلم جدید "خوانایی را بهبود می بخشد". این شرکت قصد دارد تا همه تعاملات با OnePlus را یکپارچه کرده و قابلیت شناسایی را بهبود بخشد.

OnePlus برای تهیه این آرم جدید با یک آژانس خارجی و تیمی از خلاقیت های داخلی همکاری کرده است. هاكانسون می گوید: "هیچ جزئیاتی خیلی كوچك نیست. با شروع از هزاران نقطه از داده های کاربر ، این تیم به یک زبان جدید بصری کامل با الهام از فلسفه سنگین OnePlus وارد شدند. "

پیش از اعلام رسمی ، این آرم جدید توسط دفتر مارک تجاری چینی فاش شده است که نگاهی اجمالی به طراحی می کند. اکنون ، چین[سایتاینترنتی[(https://wwwonepluscom/cn)وهمچنینوبسایتهندباآرمجدیدبهروزشدهوصفحهWeiboنیزدرآنجاقرارگرفتهاست،جاییکهاینشرکتمجموعهایازتصاویرراکهرویآرمجدیدموجوداستبهاشتراکگذاشت[website[(https://wwwonepluscom/cn)aswellastheIndiawebsitehasbeenupdatedwiththenewlogoandsohastheWeibopagewherethecompanysharedabunchofimagescanteredonthenewlogo[سایتاینترنتی[(https://wwwonepluscom/cn)وهمچنینوبسایتهندباآرمجدیدبهروزشدهوصفحهWeiboنیزدرآنجاقرارگرفتهاست،جاییکهاینشرکتمجموعهایازتصاویرراکهرویآرمجدیدموجوداستبهاشتراکگذاشت[website[(https://wwwonepluscom/cn)aswellastheIndiawebsitehasbeenupdatedwiththenewlogoandsohastheWeibopagewherethecompanysharedabunchofimagescanteredonthenewlogo

پیوندهای وابسته به صورت خودکار ایجاد می شوند - برای جزئیات به بیانیه اخلاق ما مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *