هواوی نوا ۷ ، هوآوی نوا ۷ پرو در محل صدور گواهینامه ۳C ، ۴۰ بار شارژ سریع ۴۰W

 


طبق گزارش ها ، سری جدید هواوی نوا ۷ در سایت صدور گواهینامه ۳C در چین مشاهده شده است. تلفن های هواوی با شماره های مدل JER-AN10 و JEF-AN00 از صدور گواهینامه ۳C عبور کرده اند که در آینده احتمال راه اندازی احتمالی را نشان می دهند و دو گوشی ذکر شده به ترتیب نوا ۷ پرو و ​​نوا ۷ نامگذاری شده اند. صفحه صدور گواهینامه ۳C نشان می دهد که هر دو گوشی هوآوی آینده با پشتیبانی از شارژ سریع ۴۰ وات عرضه می شوند. مطابق با یک نشت قبلی ، یک نوع هوآوی نوا ۷ SE جداگانه نیز وجود خواهد داشت و این مدل شارژ سریع ۲۲٫۵W را ارائه می دهد.

لیست ۳C که توسط سایت چینی MyDrivers مشاهده شده است ، ادعا می کند که هواوی نوا ۷ با شماره مدل JEF-AN00 درج شده است ، در حالی که حق بیمه بیشتر هواوی نوا ۷ پرو با شماره مدل JEF-AN10 درج شده است. به نظر می رسد که این لیست ، جدا از پشتیبانی شارژ سریع ۴۰W که قبلاً ذکر شد ، از شبکه ۵G پشتیبانی می کند. علاوه بر این ، چیز دیگری وجود دارد که گواهینامه ۳C در این مرحله نشان می دهد. در این گزارش همچنین آمده است که نام های داخلی رمزگذاری شده برای هواوی نوا ۷ و هوآوی نوا ۷ پرو به ترتیب جنیفر و جنیفر آر هستند.

سری هواوی نوا ۷ انتظار می رود که در ماه آوریل امسال ، بلافاصله پس از عرضه سری P40 در تاریخ ۲۶ مارس آغاز شود. ارزانترین نوع لوت - Huawei Nova 7 SE - انتظار می رود دارای صفحه نمایش ۶٫۵ اینچی سوراخ پانچ باشد . همچنین از نوا ۷ SE به دوربین پشتی ۶۴ مگاپیکسلی ، تراشه میان رده Kirin 5G و فناوری شارژ سریع ۲۲٫۵W استفاده شده است. علاوه بر این تلفن ممکن است دارای یک اسکنر اثر انگشت جانبی باشد. پیش بینی می شود که وانیل نوا ۷ نیز از تراشه ۵G جدید بهره ببرد ، و شایعه می شود Kirin 820 SoC نامیده می شود.

این گزارش MyDrivers جدید نشان می دهد که حق بیمه Nova 7 Pro ممکن است توسط Kirin 990 5G SoC تأمین شود و یک اسکنر اثر انگشت در صفحه نمایش را ورزش کند. قیمت این محصول بالاترین مدل از ۴۰۰۰ CNY (تقریبا ۴۲٫۳۰۰ روپیه) است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *