Coronavirus: Alto & rsquo؛ s Odyssey و Alto & rsquo؛ s Adventure اکنون رایگان در iOS و macOS

 


شیوع کروناویروس همه افراد را در خانه خود محصور نگه داشته است زیرا اکثر سازمان ها اثری را از سیاست خانه ارائه داده اند. بازی می تواند کمک کند ، و برخی از توسعه دهندگان بازی های خود را در اختیار مردم قرار می دهند تا در کنار آمدن از آنها کمک کنند. این شامل بازی های بسیار محبوب Alto در iOS و macOS و همچنین بازی استراتژی Kingdom Rush است.

اولین بار توسط MacRumours متوجه شدیم ، توسعه دهندگان تیم Alto اخیراً دو مورد از محبوب ترین بازی های رایگان دونده خود ، Alto's Odyssey و Alto's Adventure را ایجاد کرده اند که به دلیل شیوع coronavirus به صورت رایگان در iOS و macOS در دسترس هستند. هر دو بازی Alto's Adventure و Alto's Odyssey برای کاربران اندرویدی رایگان بودند. جدا از Team Alto ، استودیو Ironhide Game Studios همچنین Kingdom Rush و Kingdom Rush Origins خود را در iOS بارگیری مجدد کرده است. اکنون در حالی که Kingdom Rush در اندروید رایگان بود ، Ironhide Game Studios بازی های Kingdom Rush Origins و Kingdom Rush Frontiers خود را به صورت رایگان در اندروید در دسترس قرار داده است.

جدای از این توسعه دهندگان ، غول های فناوری در سراسر جهان نیز تلاش خود را برای مهار شیوع تاج ویروس انجام می دهند و تلاش خود را برای کمک به سازمان های بهداشتی و مردم در زمان هرج و مرج انجام می دهند. به تازگی ، آمازون اعلام کرد که انبارهای آن تا ۵ آوریل تنها لوازم حیاتی را در ایالات متحده و اروپا دریافت می کنند تا بتوانند فضای موجودی کالاهای پزشکی و خانگی را که به دلیل وجود کوروی ویروس تقاضای زیادی دارند ، آزاد کنند. این شرکت همچنین گفته است که برای تأمین افزایش سفارشات آنلاین ، ۱۰۰،۰۰۰ کارگر استخدام خواهد کرد.
از طرف دیگر ، گوگل همه ویدیوهای جعلی مربوط به این بیماری را از YouTube حذف می کند ، و وب سایت جدیدی از شرکت خواهر گوگل وریلی در حال دعوت از بزرگسالان است تا به سؤالات مربوط به سلامتی و مسافرت خود پاسخ دهند که می تواند در نتیجه آنها یک تست Coronavirus رایگان بدست آورد. حتی فیس بوک برای مقابله با بیماری COVID-19 مبلغ ۲۰ میلیون دلار کمک مالی متعهد شده است.

برای آخرین اخبار و بررسی های فنی ، اسبابک های ۳۶۰ را دنبال کنید توییتر، Facebook ، و در کانال YouTube ما مشترک شوید.

Coronavirus: Alto & rsquo؛ s Odyssey و Alto & rsquo؛ s Adventure اکنون رایگان در iOS و macOS

 - لپ تاپ استوک بازسازی
Coronavirus: Google نسخه دیجیتال رویداد بعدی Cloud خود را لغو می کند

داستانهای مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *