Coronavirus: Google نسخه دیجیتال رویداد بعدی Cloud خود را لغو می کند

 


گوگل به طور نامحدود حتی کنفرانس Cloud Next دیجیتال تنها Cloud Next را به تعویق انداخته ماه آینده در میان همه گیر شدن در حال رشد جدید coronavirus.

Google پیشتر اعلام کرده بود که رویداد خود را به Google Cloud تبدیل کند Next '20: Digital Connect '- یک رویداد چند روزه ، جهانی ، دیجیتالی و چند روزه که شرکت کنندگان را به محتوای بعدی '۲۰ و یکدیگر از طریق کلمات کلیدی پخش شده ، جلسات Breakout ، تعاملی متصل می کند. یادگیری و دیجیتال جلسات متخصص را با تیم های Google بخواهید.

حال این غول فناوری اعلام کرده است که این رویداد را به طور نامحدود به تعویق می اندازد "از نگرانی برای سلامتی و ایمنی مشتریان ، شرکا ، کارمندان و جوامع محلی و براساس تصمیمات اخیر اتخاذ شده توسط دولت های فدرال و محلی در مورد coronavirus (COVID. -19) "

این شرکت می گوید "کاملاً متعهد است که Google Cloud Next '20: Digital Connect را زنده کند ، اما هنگامی که زمان مناسب باشد ، این رویداد را برگزار می کند."

این شرکت گفته است که هزینه های بلیط برای این رویداد و اقامت هتل را به شرکت کنندگان بازپرداخت می کند.

طبق گزارش The Verge ، به نظر می رسد که این تصمیم مربوط به دستور "پناهگاه در محل" است که برای منطقه خلیج سانفرانسیسکو ایجاد شده است.

رئیس جمهور آمریكا ، دونالد ترامپ همچنین به شهروندان توصیه كرده است كه از تجمع ۱۰ یا بیشتر افراد خودداری كنند.

Google همچنین بزرگترین رویداد فناوری خود - کنفرانس توسعه دهنده I / O - را در ماه مه به دلیل همه گیر شدن کرونավիր ویروس در حال حاضر لغو کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *