Hay Day Pop آیا Clash of Clans Creator & # 039؛ s بازی جدید موبایل: در اینجا & # ۰۳۹؛ s آنچه می دانیم

 


Supercell ، خالق بازی های محبوب موبایل مانند Clash of Clans و Clash Royale جدیدترین بازی خود با نام Hay Day Pop را منتشر کرده است. این شرکت در یک یادداشت اظهار داشت که این یک اجرای نرم نرم افزار است و در حال حاضر فقط برای اندروید و iOS در استرالیا ، نیوزیلند و فنلاند در دسترس است. Supercell همچنین قول داده است که Hay Day Pop به زودی به کشورهای بیشتری منتقل می شود و کاربران می توانند آن را از طریق Google Play و فروشگاه App اپل بارگیری کنند. همچنین انتظار می رود که این شرکت بازی را در هند منتشر کند که بازی های موبایل آن نسبتاً محبوب است.

این خبر توسط Supercell و Hay Day Pop در روز به اشتراک گذاشته شد توییتر طبق گفته این شرکت ، Hay Day Pop یک بازی پازل بازی و حل است که بازیکنان می توانند پاداش های انحصاری را جمع کنند و از آنها برای ساختن "کشور" خود استفاده کنند. بازیکنان همچنین می توانند با انجام برخی از "چالش های ساده" ، مزارع خود را ایجاد کنند. تقویت کننده ها و ابزارهای موجود در Hay Day Pop وجود دارد که به بازیکنان این امکان را می دهد تا خط برنده خود را زنده نگه دارند یا جوایز ستاره کسب کنند. همچنین یک تابلوی رهبران وجود دارد که بازیکنان می توانند نمرات و رتبه خود را بررسی کنند. همانطور که گفته شد ، این بازی برای دانلود از طریق فروشگاه های رسمی برنامه های اندرویدی و iOS در کشورهایی که نرم افزار آن را راه اندازی کرده اند ، در دسترس است.

وظیفه ساخت کشور یا مزرعه شخصی در Hay Day Pop همانند مواردی است که قبلاً در بازی های پیشرفته Supercell مانند Clash of Clans دیده بودیم. در زمان راه اندازی آن در سال ۲۰۱۲ ، Clash of Clans روند موفقیت آمیزی را تجربه کرد که در آن شرکت در سال ۲۰۱۶ حتی ۶۰ درصد افزایش سود پیش از مالیات خود را اعلام کرد. با این وجود ، با گذشت سالها ، موفقیت این بازی تا حدودی کاهش یافته است - با ورود بازی های محبوب تر مانند PUBG.

در سال ۲۰۱۸ ، Supercell همچنین از کاهش ۲۶ درصدی سود اصلی خود به دلیل افت درآمد Clash of Clans و Clash Royale خبر داد. با راه اندازی Hay Day Pop ، توسعه دهندگان بازی های فنلاندی قصد دارند بازگردند و درآمد شرکت را افزایش دهند.

برای آخرین اخبار و بررسی های فنی ، اسبابک های ۳۶۰ را دنبال کنید توییتر، Facebook ، و در کانال YouTube ما مشترک شوید.

Hay Day Pop آیا Clash of Clans Creator & # 039؛ s بازی جدید موبایل: در اینجا & # 039؛ s آنچه می دانیم

 - لپ تاپ استوک بازسازی
اویک سنگوپتا هنگامی که در محل کار نیست ، Abhik قصد دارد سفر بعدی خود به تپه ها را انجام دهد. او می تواند بی وقفه در مورد فیلم ها ، سیاست و دانمارک هایگی صحبت کند ، به خصوص در مورد چای.                 بیشتر
Hay Day Pop آیا Clash of Clans Creator & # 039؛ s بازی جدید موبایل: در اینجا & # 039؛ s آنچه می دانیم

 - لپ تاپ استوک بازسازی
Poco X2 در فروش روزهای خرید ویژه Flipkart در امشب آغاز می شود

داستانهای مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *