iPhone 12 Pro Max ، iPhone 12 Pro to Sport 3D سنسور عمق پرواز ، iOS 14 Code پیشنهاد می کند

 


تلفن های آیفون ۱۲ پرو مکس و آیفون ۱۲ پرو به منظور سنجش عمق دقیق تر با سنسورهای Time of Flight (ToF) همراه هستند. اشاره های یک سنسور سه بعدی در کد iOS 14 مشاهده شده است ، و گزارش های گذشته همچنین به ذکر یک سنسور سه بعدی در جهان اشاره کرده اند. اگر این شایعات در واقع صحیح باشند ، مدلهای آیفون آتی عملکرد دوربین پیشرفته ای را ارائه می دهند و تجربیات واقعیت افزوده (AR) را ارتقا می بخشند. همچنین گزارش شده است که آیفون ۱۲ پرو مکس نیز در قسمت پشتی دارای یک دوربین چهارگانه است.

۹to5Mac منابع حسگر ToF را درون کد iOS 14 مشاهده کرد. آیفون های جدید ۲۰۲۰ احتمالاً با کدگذاری شده ‘d5x 'نامگذاری شده اند ، زیرا سری آیفون ۱۱ با نام رمزگذاری شده‘ d4x' نامگذاری شده است. این کد نشان می دهد که تنها دو مدل با یک سنسور ToF یکپارچه خواهند بود و این پیش بینی ها را می دهد که باید در بهترین نسخه ها قرار داشته باشد - شایعه شده iPhone 12 Pro و iPhone 12 Pro Max. تنظیم دوربین چهارگانه گزارش شده در آیفون ۱۲ پرو مکس به احتمال زیاد شامل یک سنسور ToF 3D ، یک سنسور با زاویه دید عریض ، لنز تله فوتو و یک سنسور زاویه فوق العاده گسترده است. همچنین گزارش شده است که این شرکت در حال کار بر روی برنامه AR برای iOS 14 است و این سنسور به سنجش اطلاعات بهتر کمک می کند.

این سنسور ToF به همراه یک پروژکتور مادون قرمز برای گرفتن ابرهای نقطه ای در محیط و تولید مدل های سه بعدی و در اصل اطلاعات عمق دقیق تری را ارائه می دهد. یک گزارش اخیر همچنین حاکی از آن است که آیفون ۱۲ خط تولید یک دوربین اصلی ۶۴ مگاپیکسلی خواهد بود ، یک پرش بزرگ از سنسورهای ۱۲ مگاپیکسلی موجود در سری آیفون ۱۱٫ همچنین شایعه شده است که این بار باتری بزرگ ۴،۴۴۰ میلی آمپر ساعتی وجود دارد. از طرف دیگر ، ممکن است مردم برای این تلفن ها بیش از آنچه انتظار می رود صبر کنند - گزارش هایی مبنی بر تأخیر در راه اندازی در پاییز وجود دارد ، زیرا مهندسان اپل به دلیل شیوع تاج ویروس از سفر به آسیا محدود شده اند.

برای آخرین اخبار و بررسی های فنی ، اسبابک های ۳۶۰ را دنبال کنید توییتر، Facebook ، و در کانال YouTube ما مشترک شوید.

iPhone 12 Pro Max ، iPhone 12 Pro to Sport 3D سنسور عمق پرواز ، iOS 14 Code پیشنهاد می کند

 - لپ تاپ استوک بازسازی
تسنیم آکواوالا هنگامی که دانش فنی را از بین نمی برد ، تسنیم از داستان های خوبی تغذیه می کند که بر روی همه این وترهای عاطفی ضربه می زند. او عاشق سفرهای جاده ای ، خنده خوب و افراد جالب است. او به فیلم ها ، صندلی های خواب ، غذا ، کتاب و فیلم های DIY علاقه دارد.                 بیشتر
iPhone 12 Pro Max ، iPhone 12 Pro to Sport 3D سنسور عمق پرواز ، iOS 14 Code پیشنهاد می کند

 - لپ تاپ استوک بازسازی
عرضه Galaxy Galaxy M21 سامسونگ در هند امروز: قیمت پیش بینی شده ، مشخصات

داستانهای مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *