Oppo پس از اختلاف در Oppo ، X2 Pro را پیدا می کند ، وزن X2 یافت شده را می توان بازپرداخت کرد

 


به نظر می رسد تلفن های هوشمند Oppo Find X2 که در اوایل ماه مارس به بازار عرضه شده اند دچار مشکل شده اند. بعد از اینکه چندین کاربر در چین به اختلافات در وزن Oppo Find X2 و Oppo Find X2 Pro اشاره کردند ، شرکت Weibo به دلیل ناراحتی عذرخواهی کرد. Oppo همچنین اعلام کرد که مشتریان در صورت تمایل ، بازپرداخت این خطا را دریافت می کنند. اختلاف وزن در انواع شیشه ، چرم و سرامیک تلفنهای هوشمند سری Oppo Find X2 مشاهده شد.

یادآوری می شود ، در زمان راه اندازی ، Oppo اعلام کرده بود که ترکیب Find X2 در واحدهای چرمی ، سرامیکی و چرم وگان در دسترس خواهد بود. در حالی که اختلاف در وزن واحد چرم وگان Oppo Find X2 مشاهده شد ، واحدهای سرامیکی و شیشه ای هر دو تلفن هوشمند Find X2 و Find X2 Pro اختلاف داشتند. این امر همچنین توسط Oppo در حساب Weibo خود برجسته شد ، جایی که آنها مقایسه ای از وزن قدیمی و اصلاح شده Find X2 Pro و Find X2 را نشان دادند.

براساس ارسال شده توسط Oppo ، وزن قبلاً مشخص شده واحدهای شیشه و سرامیک Oppo Find X2 به ترتیب ۱۸۷ گرم و ۱۹۶ گرم بود. وزن تجدید نظر شده در دو نوع آن ۱۹۲ گرم (شیشه) و ۲۰۹ گرم (سرامیک) است. واحد سرامیکی Oppo Find X2 Pro نیز دارای تجدید نظر در وزن بود. از ۲۰۷ گرم به ۲۱۷ گرم تغییر یافته است. در حالی که واحد چرمی Oppo Find X2 Pro هیچ تطابقی نشان نداد ، وزن واحد چرمی Find X2 از ۱۸۰ گرم به ۱۸۹ گرم اصلاح شد.

در پی این خطا ، Oppo در ادامه اعلام کرد مشتریانی که قبل از ۱۷ مارس نیمه شب گوشی های هوشمند خریداری کرده اند ، در صورت تمایل ، بازپرداخت دریافت می کنند. این پست افزود: این واحد باید تا ۲۴ مارس به Oppo تحویل داده شود. از آنجا که این تلفن تاکنون فقط در چین راه اندازی شده است ، این پست عمدتا مربوط به مشتریان چینی است.

اوپو اخیراً لیست کشورهایی را که گوشی های هوشمند Oppo Find X2 را دریافت می کنند ، اعلام کرد. ما می توانیم انتظار داشته باشیم که این شرکت هنگام ورود ، تاریخ دقیق را مشخص کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *