PUBG Mobile Lite با بروزرسانی ۰٫۱۶٫۰ ، Varenga را در Bloom می گذارد ، نارنجک های رنگی و موارد دیگری را اضافه می کند: جدید و جدید

 


PUBG Mobile Lite به نسخه ۰٫۱۶٫۰ به روز شده است که چندین نسخه جدید جدید را به بازی محبوب Battle Royale اضافه می کند. به روز رسانی Varenga in Bloom '، این بروزرسانی باعث ایجاد تغییراتی در مکانیک های از قبل موجود در بازی می شود و در کنار آن می توانید چند مورد جدید نیز اضافه کنید. سبد پیک نیک در آپدیت جدید شانس بیشتری برای حضور در زیر درختان شکوفه گیلاس دارد. بروزرسانی جدید همچنین یک مضمون اصلی جشنواره بهار را به همراه چندین نسخه جدید ، تغییرات و رفع اشکالات جدید اضافه می کند.

Varenga in Bloom دارای ویژگی هایی مانند نتایج حرفه ای ، نتایج بازی رده بندی نهایی و ارتقاء سلاح گرم به بازی است. به روز رسانی Firearm به بازیکنان اجازه می دهد تا سلاح های شخصی خود را مرتفع کنند. موارد جدیدی مانند نارنجک Paint نیز وجود دارد که دارای یک انفجار رنگارنگ است و باعث می شود رنگ به هر کس که در شعاع انفجار است چسبیده باشد. اکنون Flare Gun را می توان در سبدهای پیک نیک یافت کرد که در زیر درختان Cherry Blossom تخم ریزی می شود. نقشه Varenga همچنین برخی تغییرات را شامل می شود از جمله یک پناهگاه با منابع در منطقه شمالی و جاده های بیشتری که به منطقه شهری منتهی می شوند.

همچنین ویژگی جدیدی را اضافه می کند که به بازیکنان این امکان را می دهد که در هنگام بارگیری مجدد اسلحه اصلی خود ، اسلحه ثانویه خود را به سرعت سوئیچ و شلیک کنند. PUBG Mobile Lite اکنون از زبان های عربی ، هندی ، فرانسوی و اسپانیایی پشتیبانی می کند. حالت کلاسیک و PlayLab به عنوان حالت جدید Battle Royale ترکیب شده اند. نگاه جدیدی برای شخصیت UI (رابط کاربری) وجود دارد.

یک منوی انتخاب نقشه جدید و نشانگرهای جدید نیز به PUBG Mobile Lite اضافه شده است. برخی از نام های کوپن نیز تغییر کرده اند. کوپن Premium Crate به کوپن Premium Outfit تغییر یافته است و کوپن Supply Crate به کوپن Outfit ، از جمله دیگر تغییر نام کوپن ، تغییر یافته است.

بروزرسانی جدید PUBG Mobile Lite خطای رتبه بندی رتبه بندی فصل را نیز برطرف می کند. به روزرسانی Varenga in Bloom از چهارشنبه شروع شد.

این بروزرسانی بصورت زنده در Play Store انجام می شود و به صورت ۵۲MB بارگیری می شود. PUBG Mobile Lite را می توان به صورت رایگان بارگیری کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *