The Flash، Supergirl آخرین قسمت های موجود در Hotstar، Hooq به دلیل & nbsp ؛ مسائل فنی & rsquo؛

 


آیا به دنبال آخرین قسمت های The Flash (فصل ۶ قسمت ۱۵) ، Supergirl (فصل ۵ قسمت ۱۵) و افسانه های DC of Legends of Tomorrow (فصل ۵ قسمت ۷) هستید؟ به دلیل مسائل فنی ادعایی ، هیچ یک از آنها از طریق پخش جریان ، خواه Hotstar یا Hooq ، در هند موجود نیست. هووك در پاسخ به شكايات كاربران در شبكه هاي اجتماعي ، گفت كه توسط برادران وارنر - استوديويي كه پشت سر همه سري هاي Arrowverse در حال انجام است ، گفته شده كه در "تحويل پرونده هاي تصويري" تأخيري وجود دارد. این در مورد تعداد زیادی عجیب است.

برای یک ، هر سه قسمت برای پخش تلویزیونی در هندوستان در حال پخش است. فلش و افسانه های فردا چهارشنبه در Colors Infinity پخش می شود. شرکت مادر آن ، Viacom18 ، به گجت های ۳۶۰ تأیید کرد که قسمت های آن را دارد. آنها همان روز را در جریان پخش می کنند ، اما هیچ علامتی از آن وجود ندارد. دوم ، Supergirl - که از Zee Café در هند پخش می شود - معمولاً روز دوشنبه به هوتستار و هووک می رسد. این بدان معنی است که ما تقریباً سه روز عقب هستیم ، همه به دلیل انتقال فایل ویدیویی.

اسباب بازی ۳۶۰ برای اظهار نظر به Hooq رسیده است و در صورت شنیدن دوباره به روز رسانی خواهیم کرد.

هنوز مشخص نیست که دقیقاً در اینجا چه چیزی اتفاق افتاده است ، هر چند که از خبرهای خوب برای طرفداران دی سی دور نیست. محدودیت های محتوا محدودیتی در پخش کردن در هند ، خارج از یک کد خود تنظیم وجود دارد. (متاسفانه دولت امیدوار است که تغییر کند ، اما متاسفانه.) از طرف دیگر ، تلویزیون کابلی به لطف خودتنظیم سنگین با تهدید روزافزون تعلیق جریمه و مجوز ، که از این رو به خودسانسوری گسترده منجر شده است ، از این آزادیها کم برخوردار نیست. در تلویزیون.

در مورد دو سری Arrowverse در حال انجام: باتومن همچنین از Colors Infinity پخش می شود اما در هندوستان از طریق پخش جریان در دسترس نیست. رعد و برق سیاه با پخش فصل کامل در Netflix در هند ، بعد از پخش برنامه های تلویزیونی ، از تلویزیون پخش نمی شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *