اپل با موارد جدید و باند جدید به دنبال آیفون ۱۱ ، iPad و Apple Watch می باشد

 


اپل روز چهارشنبه از نسخه های جدید iPad Pro و MacBook Air رونمایی کرد. علاوه بر این ، انواع لوازم جانبی تازه را برای فروش بهاری خود راه اندازی کرد. این شامل موارد تلفنی رنگی برای ترکیب آیفون ۱۱ و باندهایی برای سری Watch های آن است. شرکت فناوری مستقر در کوپرتینو همچنین مواردی را برای iPad Pro تازه به بازار عرضه کرده است. کاربران با نسل هفتم iPad-iPad و نسل سوم iPad Air نیز می توانند با پوشش های هوشمند جدید از ظاهر تازه ای لذت ببرند. خط جدید لوازم جانبی در وب سایت بین المللی اپل موجود است. هنوز مشخص نیست چه زمانی این محصولات در خرده فروشی های هند وارد می شوند.

با شروع به کار آیفون ۱۱ ، موارد جدید سیلیکون اپل برای آیفون ۱۱ ، آیفون ۱۱ پرو و ​​آیفون ۱۱ پرو حداکثر گزینه های رنگ کاکتوس ، گریپ فروت و گشت و گذار Surf Blue را با قیمت ۳۹ دلار (تقریباً ۲،۹۰۰ روپیه) در اختیار شما قرار می دهد. موارد چرم Folio که برای آیفون ۱۱ Pro و Pro Max در گزینه های رنگ Deep Sea Blue ، طاووس و تمشک موجود است ، هر کدام ۱۲۹ دلار قیمت دارند (تقریباً ۲۷۰۰ روپیه).

با حرکت به Apple Watch ، Apple Sport Band اپل در گزینه های مشابه کاکتوس ، گریپ فروت و گشت و گذار Surf Blue با قیمت ۴۹ دلار (تقریباً ۳۷۰۰ روپیه) قرار دارد. ترکیب Sport Loop همچنین در Neon Lime ، Neon Pink ، Sunshine ، Surf Blue و ویتامین C با همان قیمت ، رنگ های بیشتری را دریافت می کند. اپل همچنین برای Nike Sport Bands و Leather Loops رنگ های تازه ای را منتشر کرده است. رنگ ها به همراه قیمت ها را می توان در وب سایت اپل مشاهده کرد.

AppleWatchBands Apple اصلی Apple

اپل باندهای رنگارنگی را برای سریال Watch به ارمغان می آورد

سرانجام ، نسخه های تازه راه اندازی شده از iPad Pro که از صفحه کلید سحر و جادو اپل پشتیبانی می کنند ، دارای پوشش های هوشمند رنگی هستند. پوشش هوشمند برای iPad Pro جدید همراه با iPad Air و iPad mini همه گزینه های رنگ Surf Blue و Cactus هستند. اما قیمت ها برای سه نسخه اپل آیپد متفاوت است. قیمت ها قابل تهیه در وب سایت ایالات متحده آمریکا اپل است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *