به روز رسانی Realme C3 A.15 دوربین بهبود یافته ، رفع اشکالات جزئی را به همراه می آورد

 


Realme C3 در اوایل فوریه سال جاری در هند راه اندازی شد. اکنون Realme نسخه سیستم عامل RMX2020_11_A.15 Realware UI را در Realme C3 منتشر کرده است که پیشرفت های اصلی دوربین و رفع اشکالات جزئی را برای بودجه ارائه شده از Realme به ارمغان آورده است. بودجه پیشنهادی تولیدکننده چینی با Realme UI 1.0 مبتنی بر اندروید ۱۰ خارج از جعبه در آمد. این گوشی نمایشگر ۶٫۵ اینچی ۷۲۰x1600 پیکسل را به همراه پردازنده هشت هسته ای و حداکثر ۴ گیگابایت رم با دو گزینه ذخیره سازی ارائه می دهد.

به روزرسانی جدید A.15 Realme UI V1.0 بر بهبود تجربه دوربین در Realme C3 متمرکز شده است. در تغییرات در بروزرسانی آمده است که باعث بهبود وضوح در دوربین جلویی ، بهبود دقت در حالت پرتره دوربین جلوی ، بهبود روشنایی دوربین جلوی APK شخص ثالث در زیر نور پس زمینه ، بهبود پرتره دوربین عقب در محیط تاریک ، بهبود وضوح در زوم دوربین عقب ، بهبود وضوح در دوربین عقب ، بهینه سازی نویز برای دوربین عقب در محیط تاریک و فیلم ، و در آخر ، ویژگی های حرکت آهسته بهبود یافته است. جدای از تغییرات دوربین ، بروزرسانی جدید اشکالات جزئی مانند صفحات منو را در هنگام جابجایی گیر کرده و حساسیت به ژیروسکوپ بهتر برای بازی را برطرف می کند.

بروزرسانی جدید برای بارگیری از طریق هوا برای کاربران Realme C3 در دسترس است و همچنین در وب سایت Realme برای بارگیری مجزا در دسترس است. Realme C3 ، جانشین Realme C2 ، در ماه فوریه با دو نوع عرضه شد - یک نوع حافظه رم ۳ گیگابایتی + ۳۲ گیگابایت ، و گزینه ذخیره سازی ۴ گیگابایت رم + ۶۴ گیگابایت. این تلفن دارای یک هشت هسته ای MediaTek Helio G70 SoC است. Realme C3 با یک دوربین دوتایی در قسمت پشتی و یک دوربین جلوی ۵ مگاپیکسلی در داخل شکاف اشک خود قرار دارد.

پیوندهای وابسته به صورت خودکار ایجاد می شوند - برای جزئیات به بیانیه اخلاق ما مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *