بیل گیتس در مورد ترس و پیامدهای Coronavirus از طریق AMA در Reddit صحبت می کند

 


بیل گیتس ، بنیانگذار مایکروسافت در یک جلسه از من بپرسید هر چیزی (AMA) در مورد Reddit ترسهای مربوط به همه گیر شدن کروناویروس را مطرح کرد و نظرات خود را در مورد درمان هنوز یافت شده ارائه داد. در طول آخرین جلسه AMA ، گیتس هشدار داد كه در حالی كه تمام جهان از تأثیر تاج ویروس ابراز رضایت می كنند ، كشورهای در حال توسعه در ماه های آینده با پیامدهای جدی تری مواجه خواهند شد. این نیکوکار ۶۴ ساله همچنین با بیان دیدگاه خود در مورد دوری اجتماعی و یا آنچه او را "تعطیل" می نامد گفت: این عمل تا زمانی که درمانی پیدا شود لازم است. این اولین باری نیست که گیتس نگرانی های خود را درباره ویروس مطرح می کند ، زیرا مدیرعامل سابق مایکروسافت از طریق توییتر و وبلاگ خود ابراز نظر در مورد همه گیری کرده است.

بیل گیتس روز چهارشنبه جلسه AMA را به همراه دکتر Trevor Mundel رهبری کار بهداشت جهانی بنیاد گیتس و دکتر نیرانجان بوز که مشاور اصلی علمی وی است ، برگزار کرد. بنیانگذار مایکروسافت در پست افتتاحیه همچنین از طریق بنیاد گیتس مبلغ ۱۰۰ میلیون دلار قول داده است تا به پاسخ COVID-19 در سراسر جهان کمک کند.

گیتس با اشاره به پیامدهای coronavirus بر کشورهای در حال توسعه ، اظهار داشت که چنین اقتصادهایی به دلیل انجام اقدامات دوری اجتماعی بیشترین آسیب را خواهند دید. در پاسخ وی نوشت:

وی گفت: "مرحله فعلی موارد بسیاری در کشورهای ثروتمند وجود دارد. با اقدامات صحیح از جمله آزمایش و مسافت اجتماعی (که من آن را" خاموش "می نامم) طی دو سه ماه ، کشورهای ثروتمند باید از مقادیر بالای عفونت اجتناب می کردند. نگرانی در مورد تمام خسارات اقتصادی است اما بدتر این خواهد بود که چگونه این امر بر کشورهای در حال توسعه تأثیر می گذارد که نمی توانند از راه دور اجتماعی مانند کشورهای ثروتمند را انجام دهند و ظرفیت بیمارستان آنها بسیار پایین است. "

وی همچنین به نگرانی های مربوط به فاصله اجتماعی که از آن به عنوان "تعطیل" یاد می شود ، پرداخت. وی نوشت که این امر ضروری است زیرا این تنها اقدامی است که تاکنون می شناسیم.

"تنها الگویی که شناخته شده است ، یک تلاش جدی برای دوردست اجتماعی است (" خاموش "). اگر این کار را نکنید ، این بیماری در درصد بالایی از جمعیت گسترش می یابد و بیمارستان های شما با مواردی پر بار می شوند. بنابراین باید از این امر علیرغم مشکلات ناشی از "تعطیل شدن" جلوگیری کرد. اگر کشوری پرونده های خود را کنترل نکند ، سایر کشورها مانع ورود هر کسی از داخل آن کشور می شوند.

یک کاربر همچنین پرسید که آیا درمانی برای این بیماری همه گیر در آینده پیدا خواهد شد ، که گیتس امیدوار ماند و نوشت:

وی گفت: "این یک سؤال عالی است. بیش از شش تلاش مختلف وجود دارد که می تواند واکسن بسازد. برخی از رویکرد جدیدی به نام RNA استفاده می کنند که مورد تأیید قرار نگرفته است. برای محافظت از جهان ، به معنای واقعی کلمه به میلیاردها واکسن احتیاج خواهیم داشت. واکسن ها برای اطمینان از ایمنی و کارآمد بودن آنها به آزمایش نیاز دارند. بعضی از واکسن ها مانند آنفولانزا برای افراد مسن نیست. "

"اولین واکسن هایی که دریافت می کنیم به کارکنان مراقبت های بهداشتی و کارگران مهم منتقل می شود. اگر همه چیز خوب پیش رود ، ممکن است قبل از ۱۸ ماه اتفاق بیفتد. [Dr. Anthony] فوچی [who runs the National Institute of Allergy and Infectious Diseases] و دیگران مراقب هستند وقتی مطمئن نیستیم این قول را ندهیم. کار با سرعت کامل پیش می رود. "

وی همچنین اضافه کرد که از طریق خون (پلاسما) از افرادی که بهبود می یابند ، ممکن است ضد بدن برای محافظت از افراد ایجاد شود. وی گفت: "در صورت کار ، این سریعترین راه برای محافظت از کارکنان مراقبت های بهداشتی و بیمارانی است که دچار بیماری شدید هستند."

گیتس همچنین به سؤالات مربوط به پیشرفت پزشکی پیرامون ویروس پاسخ داد و گفت که این بیماری همه گیر هیچ ارتباطی با بازنشستگی وی از مایکروسافت ندارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *