سامسونگ Galaxy S20 + به روز شده در هند ، عملکرد بهتر دوربین را نوید می دهد

 


درست در روز دیگر ، شایعاتی را شنیدیم که سامسونگ در حال آماده سازی برای به روزرسانی بزرگ برای سری Galaxy S20 خود است که طبق گزارش ها ، بسیاری از مواردی که کاربران با آن روبرو بودند را برطرف می کند. امروز ، واحد گلکسی S20 + هندی ما آپدیت جدید سیستم عامل را انتخاب کرد که به سادگی از پیشرفت های دوربین استفاده می کرد. به نظر می رسد در حال حاضر این هند به روز می شود ، اگرچه ما مطمئن نیستیم که یک بروزرسانی مشابه به Galaxy S20 و Galaxy S20 Ultra نیز وارد شود. ما با دوربین های موجود در واحد خود با مشکلات خاصی روبرو نبودیم اما از پیشرفت همیشه استقبال می شود. اگر در هند هستید و یکی از مدل های گلکسی S20 را در اختیار دارید ، حتما همین حالا یک نسخه بروزرسانی را بررسی کنید.

بروزرسانی اندازه ۳۶۶٫۵۷MB است و تغییرات شامل بهبود امنیت و عملکرد دوربین برای Galaxy S20 + (بررسی) است. تعداد ساخت نیز از G985FXXU1ATC1 قبلی به G985FXXU1ATBM به روز شده است. در این تغییرات ذکر نشده است که چه پیشرفت های خاصی در دوربین به وجود آمده است ، بنابراین مگر اینکه با مشکل روبرو شوید ، ارزش استفاده از این به روزرسانی و بررسی آن را دارید یا خیر. SamMobile گزارش جدید ساخت اپلیکیشن دوربین را به v10.0.01.98 اعلام کرده است و ادعا می کند که یک بروزرسانی مشابه در مورد سایر مدل های Galaxy S20 سامسونگ - Galaxy S20 و Galaxy S20 Ultra نیز در حال استفاده است.

چند روز گذشته ، شایعاتی را شنیدیم مبنی بر اینکه سامسونگ در تلاش است تا نسخه جدیدی را برای تلفن های خود منتشر کند ، که گفته می شود موضوعاتی از قبیل پایداری Wi-Fi ، انجماد برنامه دوربین و غیره را برطرف می کند. سخت است بگوییم که آیا این همان به روزرسانی است که قول داده شده است یا اینکه نسخه دیگری در راه است.

به تازگی ، کاربران Galaxy S20 در ایالات متحده و کانادا نیز یک مشکل GPS را با تلفن های خود گزارش داده اند و ادعا می کنند که هنگام استفاده از برنامه هایی مانند Google Maps یا Waze ، می توانند مکان دقیق خود را قفل کنند. این امکان وجود دارد که این موضوع فقط به واحدهای مستقر در اسنپدراگون ۸۶۵ محدود شود که در آن کشورها فروخته می شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *