سری گوشی های هوشمند Realme Narzo که به زودی فهمیده می شود ، Poco ، Redmi را فرا خواهد گرفت

 


Realme از ورود سری جدید گوشی های هوشمند Realme Narzo در هند طعن زده است. این شرکت هیچ جزئیاتی در مورد آنچه این دستگاه به دنبال دارد فاش نکرده است ، بلکه فقط تأیید می کند که سری جدید باید به زودی راه اندازی شود. این خودرو در کنار سری Realme C ، X و U در این شرکت قرار خواهد گرفت. پیش بینی می شود این سری جدید تلفن های سفارشی شده برای ‘Generation Z 'را منتشر کند ، یعنی برای جوانان قرار خواهد گرفت. این سری جدید مانند سریال های تلفن Redmi و Poco در هند خواهد بود.

سری جدید Realme Narzo بود خسته شده در توییتر ، و پرده برداری شده است به زودی به زودی. این شرکت برای افشای اطلاعات بیشتر درباره سری جدید تلفن های هوشمند ، صفحه اختصاصی را معرفی کرده است. در این صفحه اختصاصی پوستری وجود دارد که آرم سری جدید را به همراه کلماتی مانند ‘Bold’ ، ‘Unique’ ، ‘Power’ و ‘Gen Z’ به اشتراک می گذارد. ، این نشان می دهد که سری جدید به سمت جوانان قرار خواهد گرفت و نکات برجسته آن طراحی و باتری آن خواهد بود.

این صفحه همچنین تأیید می کند که Realme Narzo یک سری کامل و با عملکرد Max در بخش خواهد بود و این یک سری منحصر به فرد است که برای Generation Z طراحی شده است. همچنین یک شماره رقص جدید منتشر شده است که برای جشن گرفتن سری جدید Realme Narzo ، جشن گرفته شده است. در تمام این تیزرها ، هیچ گونه نمایشی در مورد این گوشی مشاهده نشده است ، بنابراین هیچ واضح و شفافی در مورد چگونگی ظاهر اولین تلفن در سری جدید وجود ندارد. گزارشی از ۹۱Mobiles به یک منبع ناشناس استناد می کند که ادعا می کند دو نوع اولین گوشی Realme Narzo منتشر خواهد شد. این شرکت باید جزئیات بیشتری را در فواصل پراکنده درباره سری جدید منتشر کند.

برای آخرین اخبار و بررسی های فنی ، اسبابک های ۳۶۰ را دنبال کنید توییتر، Facebook ، و در کانال YouTube ما مشترک شوید.

سری گوشی های هوشمند Realme Narzo که به زودی فهمیده می شود ، Poco ، Redmi را فرا خواهد گرفت

 - لپ تاپ استوک بازسازی
تسنیم آکواوالا هنگامی که دانش فنی را از بین نمی برد ، تسنیم از داستان های خوبی تغذیه می کند که بر روی همه این وترهای عاطفی ضربه می زند. او عاشق سفرهای جاده ای ، خنده خوب و افراد جالب است. او به فیلم ها ، صندلی های خواب ، غذا ، کتاب و فیلم های DIY علاقه دارد.                 بیشتر
سری گوشی های هوشمند Realme Narzo که به زودی فهمیده می شود ، Poco ، Redmi را فرا خواهد گرفت

 - لپ تاپ استوک بازسازی
پیش نمایش توسعه دهنده دوم آندروید ۱۱ گوگل سیستم قفل چهره را بهبود می بخشد ، به ویژگی های جدیدی اضافه می کند: همه چیز جدید است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *