ممکن است به دلیل همه گیر شدن در کورون ویروس ، ویژه دوستان مجدداً به تأخیر بیفتند

 


دوستان ، یکی از پرطرفدارترین صندلی های ایالات متحده ، آخرین قسمت خود را در سال ۲۰۰۴ با فصل ۱۰ آن پخش کرد. قرار بود بازیگران این نمایش از جمله جنیفر آنیستون ، کورتنی کاکس ، لیزا کودرو ، مت لبلانک ، متیو پری و دیوید شویمر حضور داشته باشند. مجدداً برای یک ویژه ۲۵ امین سالگرد ادغام شوید اما به نظر می رسد که تولید بدون تأخیر در تاریخ تأخیر افتاده است. مانند بسیاری از تولیدات دیگر در سراسر هالیوود ، این نیز به دلیل بیماری همه گیر کوروی ویروس است که زندگی مردم سراسر جهان را تحت تأثیر قرار داده است.

براساس گزارشی که توسط هالیوود ریپورتر منتشر شده ، قرار بود ویژه فیلمنامه نویسی در روزهای آینده دوشنبه و سه شنبه ، ۲۳ مارس و ۲۴ مارس فیلمبرداری شود ، اما تا ماه مه به تعویق افتاده است و می تواند بیشتر به تعویق بیفتد. این باعث شده است که Friends آخرین تولید جدید ویژه ای باشد که در اثر شیوع تاج ویروس تحت تأثیر قرار گرفته است. مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها (CDC) اعلام کرده است که برای جلوگیری از شیوع تاج ویروس باید از تجمع بزرگ ۵۰ نفر یا بیشتر جلوگیری کرد - این بدان معنی است که بیشتر تولیداتی که به راحتی بیش از ۵۰ نفر در یک مکان دارند ، باید فسخ شوند یا برنامه هایشان را به تعویق بیندازید

قرار بود این ویژه با سرویس استریم HBO بنام HBO Max منتشر شود ، دقیقاً مانند آنچه Disney + با The Mandalorian انجام داد. ویژه دوستان مجدد قرار بود در صحنه ۲۴ استودیوی برادران وارنر در بوربانک فیلمبرداری شود ، جایی که سریال اصلی از سال ۱۹۹۴ تا ۲۰۰۴ فیلمبرداری شده است. انتظار می رود هر ۶ بازیگر این فیلم ۲٫۵ میلیون دلار (تقریباً روپیه) بپردازند. ۱۷٫۹ کروس) برای فیلمبرداری ویژه.

سخنگوی WarnerMedia به Adweek گفت: "در این مرحله ، ما پیش بینی می کنیم که HBO Max را با ویژه دوستان Reunion ویژه راه اندازی کنیم." سخنگوی این شرکت گفت: این شرکت همچنان با ویژه پیش می رود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *