مورد صفحه کلید لمسی Logitech Combo Touch با صفحه کلید برای iPads های نسل هفتم راه اندازی شد: تمام جزئیات

 


Logitech به زودی پس از آغاز پرونده Keyboard Magic Magic Keyboard اپل ، مورد جدیدی از صفحه کلید لمسی Combo Touch با Trackpad را برای تبلت های iPad اعلام کرد. این مورد جدید Logitech iPad برای مدل های معمولی iPad و iPad Air در نظر گرفته شده است و از یک صفحه کلید یکپارچه و یک لپ تاپ داخلی ساخته شده است. در پشت نیز یک لگد ایستاده وجود دارد که حداکثر ۵۰ درجه خم شدن را ارائه می دهد و پی پد یکپارچه با پشتیبانی از ژست های چند لمسی ارائه می شود.

مورد Logitech iPad دارای یک صفحه کلید با نور پس زمینه کامل برای کار در محیط های تاریک است. این صفحه کلید را می توان با تبدیل یک پرونده به یک محافظ پیچیده با یک ضربه محکم و ناگهانی جدا کرد. این صفحه کلید همچنین با ردیف کامل کلیدهای میانبر iPadOS برای دسترسی یکبار به صفحه اصلی ، سیری ، جستجو ، کنترل های رسانه ای و موارد دیگر ارائه می شود. این پرونده همچنین یک شکاف ویژه برای نگه داشتن مداد اپل (نسل اول) یا Logitech Crayon ارائه می دهد.

این کیس از طریق اتصال دهنده iPad Smart تهیه شده است و وزن آن حدود ۶۵۰ گرم است. این لیست با قیمتی معادل ۱۴۹٫۹۵ دلار ذکر شده است (تقریبا ۱۱۲۰۰ روپیه) ، که به طور قابل توجهی پایین تر است - در واقع نیمی از قیمت - از صفحه کلید جادویی که از ۲۹۹ دلار شروع می شود (تقریباً ۲۲٫۵۰۰ روپیه). Verge گزارش می دهد که این پرونده Logitech از ماه مه شروع به ارسال می کند. کیبورد صفحه کلید لمسی Logitech iPad با Trackpad با تمام مدل های iPad 7 نسل سازگار است.

از طرف دیگر ، کیبورد جدید Apple Magic Keyboard فقط مخصوص مدل های iPad Pro است و از لولا قابل تنظیم و یک صفحه کلید نیز بهره می برد. علاوه بر این ، یک درگاه USB Type-C در این کیس وجود دارد ، اولین بار در هر لوازم جانبی iPad. این پرونده حمل و نقل نیز از ماه مه آغاز می شود و قیمت آن از ۲۹۹ دلار (تقریبا ۲۲٫۵۰۰ روپیه) شروع می شود و تا ۳۴۹ دلار (تقریباً ۲۶۲۰۰ روپیه) پیش می رود.

جدا از Magic Keyboard ، اپل همچنین MacBook Air 2020 جدید را با Keyboard Magic و مدل های جدید iPad Pro 2020 در اندازه های ۱۱ اینچی و ۱۲٫۹ اینچی معرفی کرد.

برای آخرین اخبار و بررسی های فنی ، اسبابک های ۳۶۰ را دنبال کنید توییتر، Facebook ، و در کانال YouTube ما مشترک شوید.

مورد صفحه کلید لمسی Logitech Combo Touch با صفحه کلید برای iPads های نسل هفتم راه اندازی شد: تمام جزئیات

 - لپ تاپ استوک بازسازی
تسنیم آکواوالا هنگامی که دانش فنی را از بین نمی برد ، تسنیم از داستان های خوبی تغذیه می کند که بر روی همه این وترهای عاطفی ضربه می زند. او عاشق سفرهای جاده ای ، خنده خوب و افراد جالب است. او به فیلم ها ، صندلی های خواب ، غذا ، کتاب و فیلم های DIY علاقه دارد.                 بیشتر
مورد صفحه کلید لمسی Logitech Combo Touch با صفحه کلید برای iPads های نسل هفتم راه اندازی شد: تمام جزئیات

 - لپ تاپ استوک بازسازی
هدفون های بی سیم Sennheiser HD450BT، HD350BT در هند راه اندازی شد و قیمت آن از Rs شروع می شود. ۷،۴۹۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *