هدفون های بی سیم Sennheiser HD450BT، HD350BT در هند راه اندازی شد و قیمت آن از Rs شروع می شود. ۷،۴۹۰

 


با وجود اقدامات گسترده برای کنترل شیوه انتشار COVID-19 ، شرکت های فناوری البته راه اندازی می کنند - البته بصورت آنلاین یا نرم. آخرین شرکت معرفی محصولات جدید Sennheiser است؛ سازنده هدفون آلمانی دو هدفون بی سیم جدید را در هند راه اندازی کرده است ، Sennheiser HD450BT و HD350BT. قیمت در Rs. 7،۴۹۰ برای HD350BT و Rs. هدفون جدید بی سیم برای خرید آنلاین و آفلاین از طریق سیستم عامل ها و فروشگاه های پیشرو در دسترس است.

این دو هدفون از نظر طراحی و مشخصات مشابه هستند ، با این تفاوت که در این میان تفاوت اصلی در عدم وجود نویز فعال در گرانتر Sennheiser HD450BT وجود دارد. حداکثر ۳۰ ساعت عمر باتری در هر دو هدفون قول داده شده است. HD350BT دارای باتری ۳۰۰ میلی آمپر ساعت است ، در حالی که HD450BT دارای باتری ۶۰۰mAh است. از بلوتوث ۵٫۰ برای اتصال استفاده می شود ، و هدفون همچنین از کدک های بلوتوث AAC ، aptX ، aptX Low Latency پشتیبانی می کند.

مانند بسیاری دیگر از هدفون های بی سیم Sennheiser ، بسیاری از ویژگی های Sennheiser HD450BT و HD350BT با استفاده از برنامه کنترل هوشمند Sennheiser قابل کنترل هستند. هر دو هدفون یک دکمه اختصاصی دستیار صوتی را برای فراخوانی دستیار صوتی در تلفن هوشمند زوجی ورزش می کنند. دکمه های فیزیکی روی هدست ها همچنین امکان کنترل آسان پخش و میزان صدا را دارند.

Sennheiser HD450BT و HD350BT جانشینان معنوی Sennheiser 4.50BTNC و ۴٫۴۰BT هستند که به ترتیب در سال ۲۰۱۷ در هند راه اندازی شدند. هدفون های جدید در حال حاضر در فروشگاه آنلاین Sennheiser برای هند به فروش می رسد و همچنین می توانید در هفته های آینده در سیستم عامل های اصلی مانند Amazon و Flipkart برای خرید خریداری کنید.

Sennheiser همچنین اخیراً نوار صوتی Ambeo را در هند با قیمت Rs آغاز کرده است. ۱،۹۹،۹۹۰ نوار صوتی ممتاز دارای ۱۳ درایور بلندگو و صدای سه بعدی با پشتیبانی از فرمت صوتی Dolby Atmos است. این شرکت همچنین اخیراً هدفون های Sennheiser Momentum True Wireless 2 را به صورت جهانی و همچنین هدفون های CX350BT و CX150BT را در هند راه اندازی کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *