پیش نمایش برنامه نویس Android 11 2 ویژگی های انتقال سریع اشتراک اشتراک سریع Google & rsquo؛ s

 


پیش نمایش توسعه دهنده Android 11 Android تن از ویژگی های جدید و نکات مربوط به ویژگی های جدید را ارائه می دهد. یکی از خرده های نان های قابل توجه Fast Shared است که گفته می شود اولین ویژگی اشتراک گذاری پرونده AirDrop اپل در گوگل است. یادداشتهای منتشر شده از پیش نمایش دوم توسعه دهنده آندروید ۱۱ نام سریع رها کردن نام سریع ، و نشان می دهد که ویژگی به اشتراک گذاری فایل در حال حاضر به میزان خوبی اجرا شده است. با این وجود ، مشخص نیست که آیا آن را به صورت اختصاصی در پیکسل باقی می گذارد یا اینکه راه را برای همه تلفن های اندرویدی به وجود می آورد.

آنچه در حال ذکر است نسخه یادداشت Android Developer Preview 2 در مورد Fast Share است:

هنگام اشتراک گذاری پرونده ها با Fast Share بین دو دستگاه پیکسل ۴ ، عملیات با موفقیت انجام می شود ، اما رابط کاربری در دستگاهی که پرونده را دریافت می کند اظهار داشت که این پرونده را دریافت نکرده است.

در حالی که گوگل مشخص نمی کند که در واقع Fast Share چگونه کار می کند ، کاملاً مشهود است که این ویژگی در حال حاضر به صورت داخلی در پیکسل ۴ مورد آزمایش قرار می گیرد. به یاد بیاورید ، Fast Share اولین بار در ژوئیه سال گذشته کشف شد و شایعه شده است که با اندروید ۱۰ وارد بازار خواهد شد. به عنوان نسخه AirDrop گوگل. در آن زمان ، تصاویر صفحه نمایش یافته به امکان اشتراک گذاری فایل ها بین دو تلفن بدون نیاز به اتصال به اینترنت اشاره داشتند. درعوض ، گفته شد كه برای كشف دستگاههای مجاور به بلوتوث متكی هستید و سپس اتصال Wi-Fi-ad-hoc را برای انتقال پرونده ایجاد می كنید.

اما در اوایل سال جاری ، یک ویژگی انتقال پرونده به نام Nearby Sharing با یک فرض مشابه در فیلم نمایش داده شد. این در کد آندروید ۱۰ کشف شد و ادعا شد که پرونده ها را از طریق Wi-Fi بین دو دستگاه که در محدوده ۱ متر قرار دارند انتقال می دهد. به نظر می رسد که گوگل از نامگذاری کلون AirDrop خود برای Android مطمئن نیست ، اما نامگذاری کنار آن ، قطعاً این یک ویژگی مفید خواهد بود.

برای آخرین اخبار و بررسی های فنی ، اسبابک های ۳۶۰ را دنبال کنید توییتر، Facebook ، و در کانال YouTube ما مشترک شوید.

پیش نمایش برنامه نویس Android 11 2 ویژگی های انتقال سریع اشتراک اشتراک سریع Google & rsquo؛ s

 - لپ تاپ استوک بازسازی
نادیم سرور گذشته از رؤیایی در مورد فن آوری ، نادیم دوست دارد که با تاریخ درهم شود و در ابعاد متناوب درباره آواتارهای خود تفکر کند.                      بیشتر
پیش نمایش برنامه نویس Android 11 2 ویژگی های انتقال سریع اشتراک اشتراک سریع Google & rsquo؛ s

 - لپ تاپ استوک بازسازی
TikTok به WHO و ادارات پلیس ایالتی هند اعتماد می کند تا اطلاعات دقیق کروناویروس را به کاربران ارائه دهد

داستانهای مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *