پیش نمایش توسعه دهنده دوم Android 11 در Google & # 039؛ سیستم باز کردن چهره را بهبود می بخشد ، تن از ویژگی های جدید اضافه می کند: همه چیز جدید در اینجا & # ۰۳۹؛

 


گوگل دومین پیش نمایش توسعه دهنده Android 11 (DP2) خود را با چندین تغییر و بهبود در ساخت منتشر کرده است. این مجموعه ویژگی های کاملی را به همراه دارد که یکی از آنها علاوه بر سیستم مورد نیاز برای باز کردن چهره ، که اکنون به "باز شدن چشم ها نیاز دارید" می توانید به سیستم قفل صورت بپردازید. این بدان معنی است که اگر چشمان شما باز نباشد ، قفل تلفن باز نمی شود. در کنار این ، پیش نمایش توسعه دهنده دوم ویژگی هایی مانند API حالت ۵G ، تشخیص زاویه لولا برای پوشه ها ، سرعت تازه سازی متغیر برای برنامه ها و بازی ها و از سرگیری مجدد را از بین دیگر از سر می گیرد.

در ماه اکتبر سال گذشته ، گوگل اعلام کرد که رفع ویژگی باز کردن صورت در پیکسل ۴ که برای باز کردن قفل گوشی حتی در زمانی که کاربر به دنبال آن نبود ، آزاد می شود. در اوایل ماه جاری ، این ویژگی به پیکسل ۴ اضافه شد اما به نظر نمی رسید کار کند. اکنون ، با جدیدترین پیش نمایش برنامه نویس اندروید ۱۱ ، مطابق گزارش xdadevelopers ، این ویژگی بازگشت. طبق تست های انجام شده توسط پلیس آندروید ، این ویژگی هم با و هم بدون عینک و در شرایط مختلف نورپردازی کار می کند.

همانطور که از نام این محصول پیداست ، پیش نمایش برنامه نویس برای توسعه دهندگان در نظر گرفته شده است و بسیاری از ویژگی ها / تغییراتی که در اختیار این کاربران قرار گرفته است. برخی از این ویژگی ها در وبلاگ آندروید ۱۱ DP2 گوگل ذکر شده است که شامل موارد زیر است:

API حالت ۵G: این به کاربران اجازه می دهد بررسی کنند که آیا در یک شبکه ۵G New Radio یا Non-Standalone هستند یا خیر. توسعه دهندگان می توانند از این ویژگی برای برجسته کردن تجربه ۵G برنامه هنگام اتصال کاربر استفاده کنند.

زاویه لولا برای پوشه ها: DP2 یک سنسور زاویه لولا را اضافه می کند که به برنامه ها امکان می دهد زاویه لولا دقیقی را بدست آورند که می تواند به توسعه دهندگان کمک کند "تجربیات سازگار با پوشه ها را ایجاد کنند."

بهبود خدمات غربالگری تماس: گوگل ویژگی نمایش غربالگری تماس خودکار را برای کاربران Pixel 4 با اولین افت ویژگی Pixel در دسامبر سال گذشته معرفی کرد. این امکان را به کاربران می دهد تا حتی قبل از پاسخ دادن به تماس ، بدانند چه کسی در تماس است و چرا. این ویژگی با DP2 بهبود یافته است و اکنون ، برنامه های غربالگری تماس می توانند دلیل رد تماس را گزارش دهند. یک صفحه پس از تماس نیز می تواند سفارشی شود تا در صورت انتخاب ، کاربران بتوانند یک تماس را به عنوان هرزنامه علامت گذاری کنند یا تعداد آنها را به مخاطبین اضافه کنند.

کنترل ها و کنترل های جدید در API شبکه های عصبی: گوگل عملکردی را کشف كرد كه به هوش مصنوعی خود اجازه می دهد "زمان آموزش سریعتر و دقت بیشتری در طیف گسترده ای از كارها داشته باشد". گزینه های کنترل مدل های پیشرفته تر یادگیری ماشین را پشتیبانی می کنند که از حلقه ها و انشعاب پشتیبانی می کنند. کنترل های اعدام جدید نیز برای به حداقل رساندن تأخیر در کارهای مشترک اضافه شده است.

نرخ تجدید متغیر: با توجه به افزایش تعداد دستگاه هایی که دارای صفحه نمایش با سرعت بالا هستند ، به برنامه ها و بازی ها اجازه می دهد نرخ فریم دلخواه را تنظیم کنند که علاوه بر این DP2 ، علاوه بر این عالی است.

از راه اندازی مجدد شروع کنید: حتی اگر بعد از به روزرسانی های بیش از هوا (OTA) تلفن مجدداً مجدداً راه اندازی شود ، برنامه ها دوباره راه اندازی مجدد می شوند و این بدان معنی است که عملکرد عادی فوراً وجود دارد ، بدون آنکه کاربر مجبور باشد دستگاه را با DP2 جدید قفل کند.

به روزرسانی های فضای ذخیره سازی: مدل ذخیره سازی جدید scoped در DP2 از داده های برنامه و کاربر در حافظه خارجی بهتر محافظت می کند. مدیریت پرونده های ذخیره شده نیز بهبود یافته است.

xdadevelopers همچنین تغییرات دیگری در مورد DP2 مانند گزینه Notification History را در تنظیمات به همراه گزینه مدیریت مکالمات برای کنترل برنامه هایی که در منطقه مکالمات (در اولین پیش نمایش برنامه نویس اضافه شده اند) ذکر کرده اند. برنامه Pixel Wallpaper بازسازی شده است ، رابط کاربری ضبط کننده صفحه نمایش به روز شده است ، گزینه ‘شیر به راه اندازی مجدد" گزینه ای اضافه شده است که باعث می شود آن را در نسبت ابعاد گوشی قرار دهد و صدای جدید audio HD برای صدای بلوتوث اضافه شده است.

Android 11 DP2 را می توان در تلفن های Pixel 2 / Pixel 2 XL ، Pixel 3 / Pixel 3 XL ، Pixel 3a / Pixel 3a XL یا Pixel 4 / Pixel 4 XL بارگیری کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *