گزارش کاربران ، سامسونگ کهکشان سری S20 با مشکلات GPS روبرو است

 


به نظر می رسد تلفن های هوشمند سامسونگ Galaxy S20 که در ماه فوریه پرتاب شدند ، دچار مشکل شده اند. اخیراً بسیاری از کاربران در رسانه های اجتماعی خاطرنشان كردند كه تلفنهای هوشمند سامسونگ Galaxy S20 مخصوصاً هنگام استفاده از Google Maps با مسائل مربوط به GPS روبرو هستند. سامسونگ هنوز به طور رسمی این مشکل را برطرف نکرده است ، برخی ادعا کرده اند که نمایشگاه های خرده فروشی پس از گزارش مسئله ، واحدها را جایگزین می کنند. به نظر می رسد که این مشکل در واحدهای Galaxy S20 نیز وجود دارد که از SoC Snapdragon-SoC به جای Exynos SoC سامسونگ استفاده کرده است. پیش از این نیز برخی از کاربران به مسئله ای درباره دوربین گوشی های هوشمند جدید اشاره می کردند.

کاربران سری Galaxy S20 سامسونگ که در آمریکا و کانادا زندگی می کنند ، در رسانه های اجتماعی خاطرنشان کردند که در حالی که از برنامه هایی مانند Google Maps و Waze استفاده می کرد ، GPS موجود در این گوشی قادر به یخ زدن مکان شناسایی شده نبود. یک کاربر در توییتر با اشاره به که با وجود راه اندازی مجدد تلفن ، اشکال ظاهری برطرف نشد. به طور مشابه ، سایر کاربران در انجمن های سامسونگ هنگام استفاده از Google Maps همین مشکلات را مطرح کردند. یک کاربر دیگر ادعا کرد که با وجود خاموش کردن و سپس روشن کردن GPS ، این مشکل همچنان پابرجاست. کاربر گفت: "هنگام استفاده از گوگل مپ یا Waze در حال جستجوی پیام GPS بر روی صفحه هستم. سعی کرده ام مکان را خاموش یا روشن کرده و راه اندازی مجدد گوشی را انجام دهم. مطمئن نیستم برای رفع این مشکل چه کار دیگری می توانم انجام دهم."

بعد از اینکه تعداد بیشتری از کاربران مشکلی را که در این بخش وجود دارد در این بخش ارائه دادند ، برخی دیگر ادعا کردند که دستگاه های Galaxy S20 سامسونگ آنها جایگزین شده است. در حال حاضر مشخص نیست که این یک ایراد نرم افزاری است که باعث ایجاد مشکل یا مشکل سخت افزاری گوشی می شود یا خیر.

از آنجا که بیشتر کاربرانی که این موضوع را گزارش کرده اند کشورهای زنده مانند ایالات متحده و کانادا هستند ، ما فرض می کنیم که این اشکال ادعا شده در واحدهای دارای اسنپدراگون موجود است. برای یادآوری ، سامسونگ صفحه‌ی Galaxy S20 را منتشر کرد که شامل Galaxy S20 ، Galaxy S20 + و Galaxy S20 Ultra با سامسونگ Exynos 990 SoC یا Qualcomm Snapdragon 865 SoC است. تلفن های سامسونگ Galaxy S20 که در هند به فروش می رسند ، برخلاف واحدهای آمریکایی که از پردازنده های اسنپدراگون استفاده می کنند ، از یک پردازنده Exynos استفاده می کنند. این احتمالاً به همین دلیل است که ما کاربران با شکایت از مسائل مربوط به GPS در کشور روبرو نشده ایم.

در اوایل این هفته ، سامسونگ همچنین سعی در حل مسئله دوربین فوکوس خودکار داشت که توسط چندین کاربر مورد اشاره قرار گرفت. با این حال ، هنوز به طور کامل برطرف نشده و بروزرسانی سامسونگ در هفته های آینده پیش بینی شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *