Coronavirus: کارمند HCL در آزمایش های Noida Office مثبت

 


فناوری اطلاعات بزرگ HCL روز پنجشنبه گفت كه یكی از كارمندان آن در یكی از دفاتر Noida كه به دنبال یك سفر بین المللی در انزوا بود ، برای رمان Coronavirus آزمایش شده است.

این شرکت در بیانیه ای گفت: "متأسفانه ، یک کارمند از دفتر Noida ما برای Novel Coronavirus مورد آزمایش قرار گرفته است ، در حالی که وی پس از بازگشت از سفر بین المللی ، در انزوا بود و از این رو دفتر ما تمام پروتکل های مشاوره دولتی و بهداشت را دنبال می کند." .

وی افزود: "تمام پروتکل های ضد عفونی شده و ردیابی تماس با ما انجام شده است."

HCL Technologies با بیان اینكه همه كاركنان دیگر از سلامت برخوردار هستند و به طور مستمر تحت كنترل هستند ، گفت: این كارمند در حال حاضر در بخش انزوا قرار دارد و "تمام اقدامات برای ارائه بهترین مراقبت های پزشکی از وی و حمایت از خانواده انجام می شود".

حداقل ۱۸۱ نفر در هندوستان تاکنون مثبت برای رمان Coronavirus که اکنون بیش از ۲ نفر از لاخ در سطح جهان را تحت تأثیر قرار داده است ، آزمایش کرده اند.

کارمندان چندین شرکت فناوری از جمله گوگل برای ویروس در هند مثبت آزمایش کرده اند.

در اوایل این ماه ، پیمت تصمیم گرفت تا حداقل دو روز دفاتر خود را در گوروگرام و نویدا تعطیل کند پس از آنکه یکی از کارمندان خود که اخیراً به ایتالیا سفر کرده بود با آزمایش COVID-19 مثبت شد.

HCL Technologies اظهار داشت كه در حال احتیاط فراوان است و به طور مداوم همه منابع اطلاعاتی از جمله هشدارهای WHO را رعایت می كند و تمام مشاوره های دولت را در سطح جهانی رعایت می كند و مجموعه ای از اقدامات را برای کمک به كارمندان خود در مراقبت بهتر از خود و خانواده های خود و جلوگیری از جلوگیری از شیوع ویروس COVID-19

"ما از برنامه اضطراری COVID-19 در کلیه جغرافیاها استفاده کرده ایم که هدف از آن حداکثر رساندن کار از خانه تا کمک به مسافت اجتماعی است و همچنین یک مشاوره مسافرتی را در سراسر شرکت صادر کرده ایم ، با استفاده از اقدامات احتیاطی کامل و تعلیق همه سفرهای غیر ضروری تا اطلاع ثانوی." شرکت گفت

"این اضافه شده است:" راهنمائی جهانی ما به تازگی راه اندازی شده برای Covid-19 پشتیبانی ۲۴X7 به کارمندان ما. "

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *