iPad Pro 2020 ضربان آخرین نسل در گرافیک ها ، ویژگی های رم ۶ گیگابایتی ، نکات برجسته AnTuTu

 


مدل های iPad Pro 2020 روز سه شنبه توسط اپل اعلام شد. ادعا می شود آنها از بیشتر لپ تاپ های رایانه ویندوز بسیار قدرتمندتر هستند و اکنون نتایج بنچمارک AnTuTu برای نوع ۱۱ اینچی نشان داده شده است که دارای ۶ گیگابایت AM و ۱۲۸ گیگابایت است. iPadOS 13.4 در حال اجرا است ، وضوح تصویر ۱۶۶۸ x 2388 پیکسل دارد و از تراشه Bionic اپل A12Z بهره می برد. iPad iPad 2020 با مدل نسل سوم روبرو شد و نتایج جالبی به دست آورد.

ipad2020 antutu inline ipad inline

iPad Pro 2020 iPadOS 13.4 را اجرا می کند
اعتبار عکس: AnTuTu

معیارهایی که توسط AnTuTu در وب سایت خود منتشر شده است نشان می دهد که در بعضی موارد ، نمره در مورد CPU و UX تقریباً مشابه بود. با کمال تعجب ، اگر نتایج دقیق باشند ، آیپد ۲۰۲۰ Pro از نظر امتیاز CPU با چند امتیاز کوتاه شد - ۱۸۷،۵۷۲ برای مدل قدیمی در مقابل ۱۸۶۱۸۶ برای مدل ۲۰۲۰٫ از نظر نمره UX ، مدل قدیمی تر ۷۷٫۸۷۹ را به دست آورد در حالی که مدل جدید ۷۷۲۵۳ امتیاز را به دست آورد. این احتمالاً با نگاهی به پیکربندی چیپست قابل توضیح است. مدل قدیمی تر از تراشه Bionic اپل A12X برخوردار است که دارای یک پردازنده هشت هسته ای و پردازنده هفت هسته ای است در حالی که مدل جدید ۲۰۲۰ دارای تراشه A12Z است که دارای یک پردازنده هشت هسته ای و یک پردازنده گرافیکی هشت هسته ای با همان CPU است. هسته اما یک هسته GPU اضافی.

این همچنین تفاوت در نمرات GPU بین دو مدل iPad را با جدیدی که ۳۷۳،۷۸۱ امتیاز و امتیاز قدیمی تر ۳۴۵۰۱۶ را نشان می دهد ، توضیح می دهد. از نظر حافظه ، iPad iPad Pro 2020 از رم ۶ گیگابایتی بهره می برد که ۲ گیگابایت بیشتر از مدل های قدیمی است ، بنابراین انتظار می رود که جدیدتر امتیاز بالاتری داشته باشد ، اما جای تعجب نیست که اینگونه نیست. آیپد ۲۰۲۰ با ۷۴۹۹۸ امتیاز به دست آورد در حالی که آیپد قدیمی قدیمی به طور قابل توجهی بالاتر از ۹۵۱۱۸ به دست آورد. به طور جداگانه ، نسخه ۱۳۲ Gold Master iOS برای توسعه دهندگان رقم رم ۶ گیگابایتی را برای انواع مختلف iPad Pro 2020 در نظر گرفته است. امتیاز کلی برای iPad Pro 2020 2020 712218 بود که بالاتر از ۷۰۵٫۵۸۵ نسل گذشته بود. GSMArena خاطرنشان می کند که این نمره حدود ۱۰۰۰۰۰ امتیاز بیشتر از رقبای اسنپدراگون ۸۶۵ در سمت اندرویدی است.

مدل های ۲۰۲۰ iPad Pro با اسکنر LiDAR ، صفحه نمایش ۱۲۰Hz ، روشنایی اوج ۶۰۰ نیت و برای اولین بار پشتیبانی از trackpad ارائه می شود. نوع ۱۱ اینچی Wi-Fi در Rs آغاز می شود. ۷۱٫۹۰۰ در حالی که مدل ۱۲٫۹ اینچی iPad Pro با Wi-Fi در Rs شروع می شود. ۸۹،۹۰۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *