iPad Pro 2020 همراه با حافظه رم ۶ گیگابایتی در کلیه واریانت ها ، خانه های U1 تراشه فوق العاده پهنای باند: گزارش

 


اپل با یک دوربین جدید و تراشه A12Z Bionic ، نسل چهارم iPad Pro را از آن جدا کرد. اکنون ، در حالی که اپل تراشه جدیدی را در iPad Pro جدید اعلام کرده بود ، جزئیات تغییر عملکرد تراشه های جدید را در مقایسه با تراشه های قبلی A12X Bionic در نسل سوم iPad Pro جزییات نکرد. گفتنی است SoC جدید به iPad Pro جدید "بالاترین عملکرد در iPad" می دهد. با این حال ، اکنون گزارشی نشان داده است که نسل چهارم iPad Pro با ۶ گیگابایت حافظه رم و پهنای باند فوق العاده خواهد بود. تراشه مکان U1 ، همچنین در ترکیب آیفون ۱۱ وجود دارد.

مردمی با نام ۹to5Mac از جدیدترین ساختهای سازنده طلایی iOS 13.4 به کد نگاه کردند تا بدانند که تمام مدلهای موجود در نسل چهارم اپل iPad Pro با رم ۶ گیگابایتی عرضه خواهند شد. نسل قبلی اپل آیپد پرو با حافظه رم ۶ گیگابایتی فقط برای نوع ذخیره سازی ۱TB عرضه شده بود ، در حالی که همه سایر محصولات تنها با ۴ گیگابایت رم همراه بودند. این بار ، به نظر می رسد که تمام مدل های iPad Pro با ارقام RAM یکسان هستند. iPad Pro جدید با گزینه های ذخیره سازی داخلی ۱۲۸ گیگابایتی ، ۲۵۶ گیگابایتی ، ۵۱۲ گیگابایتی و ۱ ترابایت راه اندازی شده است.

علاوه بر این ، این گزارش می گوید که اپل آیپد پرو جدید جدید همچنین از تراشه فوق العاده پهن باند U1 بهره خواهد برد. تراشه موقعیت مکانی پهنای باند U1 برای آگاهی مکانی استفاده می شود. تراشه U1 برای تشخیص محل دقیق دستگاه نسبت به سایر دستگاه های دارای قابلیت U1 در اتاق استفاده می شود.

در ادامه این گزارش آمده است: پس از تلاش برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تراشه Bionic اپل A12Z در iPad Pro جدید ، نمی توان چیز زیادی را از آن جدا کرد به جز اینکه این تراشه جدید از GPU هشت هسته ای استفاده می کند ، یکی بیشتر از پردازنده گرافیکی ۷ هسته ای. تراشه Bionic اپل A12X در نسل سوم iPad Pro.

نسل چهارم اپل آیپد پرو در تاریخ ۱۸ مارس به همراه MacBook Air جدید و Mac Mini جدید از بین سایر محصولات و به روزرسانی های نرم افزاری که غول مستقر در Cupertino در روز چهارشنبه اعلام کرد ، به بازار آمد. iPad iPad 2020 با قیمت Rs شروع می شود. ۷۱٫۹۰۰ در هند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *