Redmi K30 Pro با نمایش ۶۰ هرتز ، ۳ گزینه رنگی تأیید شد

 


گزینه های رنگی Redmi K30 Pro و میزان تجدید نمایشگر از طریق یک سری جدید از تیزرهای ارسال شده در سایت میکروبلاگینگ چینی Weibo آشکار شده است. تلفن جدید Redmi که هفته آینده آغاز به کار می کند ، دست کم به سه رنگ مختلف دست می یابد. مدیران شیائومی در Weibo نیز اعلام کرده اند که Redmi K30 Pro دارای نرخ تازه سازی استاندارد ۶۰ هرتز است. این به طور قابل توجهی پایین تر از نرخ تازه سازی ۱۲۰ هرتز در Redmi K30 است. همچنین از تلفن هوشمند جدید خواسته شده است که بزرگترین محفظه بخار (VC) را برای کمک به انتشار مقدار زیادی از گرما - که باید به عملکرد کلی بهتر تلفن منجر شود ، انجام شود.

تیزرهای چندگانه ارسال شده توسط حساب Redmi در Weibo نشان می دهد که Redmi K30 Pro به رنگ های سفید ، سبز و بنفش خواهد بود. این شرکت ممکن است برای گزینه های رنگ نام های مختلفی داشته باشد ، اما آخرین تیزرها نشان داده اند که تلفن جدید Redmi حداقل در سه گزینه رنگ جدید عرضه می شود. همچنین ، می توانید از یک شیب شیب در پشت به همراه یک محافظ شیشه ای برای زیبایی و زیبایی ظاهری انتظار داشته باشید.

جدای از گزینه های رنگ ، وانگ تنگ توماس مدیر محصول Redmi از طریق یک پست جداگانه در Weibo فاش کرد که Redmi K30 Pro با نرخ تازه سازی ۶۰ هرتز همراه خواهد بود. این مقام اجرایی خاطرنشان کرد: کیفیت صفحه نمایش "قابل توجه" بوده و صفحه نمایش AMOLED است که توسط سامسونگ ساخته شده است. مدیر کل Redmi و رئیس جمهور شیائومی منطقه چین لو وایبینگ همچنین از حضور در صفحه ۶۰Hz روی تلفن Redmi از طریق پست Weibo بار دیگر تاکید کردند.

در ماه دسامبر ، شیائومی Redmi K30 را عرضه کرد که با پشتیبانی از نرخ تازه سازی حداکثر ۱۲۰ هرتز ارائه می شود. این از آنجایی جالب است که تلفن قبلی Redmi به عنوان نسخه کم آب Redmi K30 Pro گمانه زنی می شود.

ویبی با ارسال پست دیگری در سایت میکروبلاگینگ ذکر کرد که Redmi K30 Pro شامل یک موتور خطی به همراه یک تراشه درایور است تا بتواند لیستی از شکل های موج ارتعاش را فعال کند. همچنین این گوشی از ارائه یک رمزگذار صوتی برای ارائه جلوه یادآوری چند بعدی تشویق می شود. ویبینگ خاطرنشان کرد: این همچنین دارای لرزش ۴D برای بازی های موبایل خواهد بود.

یک تیزر اولیه خنک کننده مایع VC را در Redmi K30 Pro نشان داد. توماس از طریق ارسال جدید ادعا كرد كه این تلفن بزرگترین راه حل VC را در هر تلفن هوشمند خواهد داشت - سه برابر بزرگتر به خصوص هنگام مقایسه با لوله مایع پر شده مایع موجود در Honor V30 Pro.

توماس ادعا كرد كه هنگام آزمایش یک ساعت بازی طولانی ، Redmi K30 Pro 3.2 برابر خنک تر از Honor V30 Pro بود. تلفن جدید دارای راه حل VC با مساحت ۳۴۳۵ میلیمتر مربع است.

مارک زیر شیائومی Redmi ساخته شده است که Redmi K30 Pro را به عنوان شریک رسمی فیلم Fast and Furious 9 که از تاریخ ۲ آوریل در آمریکا اکران می شود ، ساخته است.

پرتاب Redmi K30 Pro برای ۲۴ مارس تنظیم شده است. با اطمینان می توان انتظار داشتیم برخی از تیزرهای جدید در اینترنت ظاهر شوند تا ویژگی های اصلی آن را قبل از اولین رسمی نشان دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *