Slack با نوار ناوبری جدید ، ابزارهای ساده تر سازمان و موارد دیگر ، تعمیرات اساسی را به دست می آورد

 


Slack با جدیدترین بروزرسانی خود ، یک تعمیر اساسی در طراحی جدید داشته و میزبان ویژگیهای جدیدی را برای آسانتر کردن همکاری از راه دور به آن اضافه کرده است. به عنوان بخشی از طراحی مجدد ، که اکنون شروع به کار کردن با سرویس دهنده وب و برنامه دسک تاپ کرده است ، Slack نوار پیمایش جدیدی را در بالا به ارمغان می آورد. همچنین نوار کناری به هم ریخته نیز بهم پیوسته است تا کاربران بتوانند مکالمات و کانال های مربوطه را آسان تر کنند. همچنین ویژگی جدید کشیدن و رها کردن وجود دارد که با زحمت مکالمات و کانال ها را به بخش های قابل جمع آوری امکان پذیر می کند.

با شروع قابل توجه ترین تغییرات ، رابط تازه Slack نوار پیمایش جدیدی را به ارمغان می آورد ، که به کاربران امکان می دهد راحت تر مطالب مربوطه را جستجو کرده و بین مکالمات جابجا شوند. علاوه بر این ، عناصر دیگری مانند واکنش پیام ، ذکرها ، پرونده ها ، افراد و برنامه ها را می توان اکنون مرتب در بالای نوار جستجو یافت. به روز رسانی Slack همچنین یک دکمه بزرگ نوشتن را اضافه می کند که به شما امکان می دهد قبل از تصمیم گیری در مورد گیرنده ، پیام ارسال کنند ، یا در صورت بروز فوری ، سریعاً آنرا تهیه کنید.

آهنگسازی Slack

دکمه آهنگسازی جدید در Slack به شما امکان می دهد کاربران به سرعت یک پیام را تهیه کنند و آن را تهیه کنند
اعتبار عکس: Slack

طراحی مجدد اسلک همچنین یک کانال جدید و ویژگی مدیریت مکالمه را معرفی می کند که زندگی را برای رهبران تیم آسانتر می کند. اکنون می توانید کانال ها ، پیام ها و پوشه ها را به یک بخش قابل تنظیم تنها بکشید و رها کنید تا بتوانید به راحتی بر اساس اولویت ، زبانه کار خود را حفظ کنید. با این حال ، این ویژگی منحصر به کاربرانی است که به مشتری پرداخت می شوند. تعمیرات اساسی این طرح همچنین یک دکمه میانبر جدید (نماد پیچ ​​لایتنینگ) را در کنار قسمت ورودی پیام قرار می دهد که به شما امکان می دهد تا کاربران به سرعت یک برنامه یا ابزار ابزار یکپارچه را خاموش کنند.

Ethan Eismann ، VP طراحی در Slack ، به The Verge گفت که این بزرگترین طراحی مجدد در تاریخ پلت فرم همکاری است ، و افزود که طراحی Slack در واقع پیچیده بوده و آنها می خواستند کارها را برای کاربران ساده کنند. تعمیرات اساسی این طرح پس از همکاری مشترک با کاربران واقعی Slack و تیم داخلی طراحان و مهندسان به دست آمد تا بازخورد سازنده تری کسب کند.

Slack را بکشید

ویژگی کشیدن و رها کردن برای سازماندهی گپ ها و کانال ها منحصر به کاربران پرداخت شده است
اعتبار عکس: Slack

معرفی جدید نماد Slack در حال حاضر برای برنامه دسک تاپ و مشتری وب آغاز شده است و طی چند هفته آینده به کلیه کاربران خواهد رسید. علاوه بر این ، یک تعمیرات اساسی بصری و کاربردی برای برنامه Slack mobile نیز با پیشرفت در تجربه ناوبری و سایر ترفندهای مفید در حال ساخت است. با این حال ، هیچ کلمه ای وجود ندارد که برنامه موبایل Slack روند طراحی مجدد را بدست آورد.

به روزرسانی عمده Slack در حالی صورت می گیرد که جهان از همه گیر کروناویروس در حال بازگشت است و شرکت ها در حال سازگاری با همکاری از راه دور بر روی سیستم عامل هایی مانند Slack و Microsoft Teams هستند. افزایش ناگهانی در پایگاه کاربر مطمئناً منجر به استرس بیشتر بر روی سرویس خواهد شد و همچنان مشاهده می شود که Slack چگونه این کار را اداره می کند و در عین حال یک بروزرسانی مهم را نیز در اختیار دارد. از یک نکته مثبت ، اخیراً مدیر عامل شرکت Slack Stewart Butterfield اعلام کرد تیمهایی که مشغول تحقیق ، پاسخگویی یا کاهش COVID-19 هستند ، نسخه جدیدی را با نسخه پرداخت شده Slack دریافت می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *