Steam Game Festival: Spring Edition اکنون با نسخه ی نمایشی رایگان بیش از ۴۰ بازی Indie زندگی می کنید

 


Steam Game Festival: Spring Edition آغاز شده است. و این یکی به دلایل بیش از یک رویداد ویژه است. اول از همه ، می توانید نسخه آزمایشی رایگان بیش از ۴۰ بازی indie را تا هفته آینده امتحان کنید. دوم ، اینها بازیهای indie هستند که ابتدا قرار بود در کنفرانس توسعه دهندگان بازی به نمایش گذاشته شوند قبل از لغو نگرانی های آن در مورد کروناویروس. بنابراین ، این در واقع یک نمایشگاه آنلاین است که در آن همه - حتی کسانی که قصد حضور حضوری در این رویداد را ندارند - می توانند فرصتی برای امتحان کردن نسخه های نمایشی بدست آورند ، که برخی از آنها ممکن است به نظر برسد که ضربه های ناگهانی باشد. علاوه بر این ، Valve ابزار Steam Interactive rekomander را به طور عمومی منتشر کرده است تا به بازیکنان توصیه های بازی شخصی را ارائه دهد.

با شروع جشنواره بازی Steam: Spring Edition ، مخزن بازی Valve بیش از ۴۰ نسخه ی نمایشی بازی indie را برای بارگیری و پخش تا ۱۰:۰۰ PDT (10:30 بعد از ظهر IST) در ۲۳ مارس در اختیار شما قرار می دهد. می توانید برخی از برنامه های زنده را تنظیم کنید. نسخه های نمایشی گیم پلی ارائه شده توسط توسعه دهندگان از طریق پخش بر روی بخار در حال حاضر. برخی از بازی هایی که نسخه ی نمایشی آنها اکنون قابل بارگیری است شامل Hyper Parasite ، Mystic Pillars، Going Under ، Quench و Sons of Ra. و در حالی که شما در آن هستید ، فراموش نکنید که به طور خاص دو بازی را بررسی کنید - Roki و Vigil.

در مورد ابزار توصیه گر تعاملی Steam ، اکنون این برنامه بر روی پلت فرم Steam برای همه کاربران زنده است و تمام توصیه های ارائه شده توسط ابزار جدید در صفحه اصلی Steam ظاهر می شود. کاربران می توانند نسبت به بازی های محبوب و طاقچه ای که می خواهند توصیه شوند را مشخص کنند و بازیهای پیشنهادی تا چه اندازه قدیمی و جدید باشند.

یادآوری می شود ، اولین توصیه کننده تعاملی Steam به عنوان یکی از سه پروژه آزمایشی Steam Labs در ماه ژوئیه اعلام شد. تمرکز اصلی ویژگی یادگیری ماشین این است که به بازیکنان کمک کند تا بازی هایی را پیدا کنند که هنوز محبوبیت اصلی کسب نکرده اند ، اما بر اساس عادت بازی آنها مطابق سلیقه آنها خواهد بود.

پیوندهای وابسته به صورت خودکار ایجاد می شوند - برای جزئیات به بیانیه اخلاق ما مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *