تلفن های Realme Narzo 10 ، Realme Narzo 10A در تاریخ ۲۶ مارس در هند ، مشخصات فنی به بازار عرضه می شوند

 


Realme یک روز پیش سری جدید Narzo خود را تأیید کرد و حالا این شرکت فاش کرده است که تلفن های Narzo 10 و Narzo 10A از ۲۶ مارس در هند راه اندازی می شوند. این سری جدید با هدف ‘Generation Z 'ساخته شده است و این شرکت صفحه تبلیغاتی خود را به روز کرده است تا اطلاعات بیشتری درباره این دو دستگاه درج کند. به نظر می رسد Realme Narzo 10 از یک دوربین چهارگانه پشتی با پشت عقب راه راه استفاده می کند ، در حالی که Realme Narzo 10A برای تنظیم دوربین عقب سه گانه و یک صفحه پشتی روشن و براق استفاده می کند. این دو گوشی برای بسته بندی باتری ۵،۰۰۰ میلی آمپر ساعتی نیز ضعیف هستند.

قرار است این شرکت تلفن های Realme Narzo 10 و Realme Narzo 10A را در ساعت ۱۲٫۳۰ بعد از ظهر IST در تاریخ ۲۶ مارس در هند راه اندازی کند. Realme's صفحه تبلیغاتی خود را به روزرسانی کرد تا اطلاعات مربوط به راه اندازی را در اختیار داشته باشد ، همچنین این برنامه ارائه دهنده ها و مشخصات اصلی این دو گوشی را به اشتراک می گذارد. به غیر از باتری ۵۰۰۰ میلی آمپری ، این صفحه همچنین تأیید می کند که این دو گوشی دارای صفحه نمایش ۶٫۵ اینچی بزرگ با نسبت ۸۹٫۸ درصد صفحه نمایش به بدنه و یک شکاف به سبک آب و هوا برای قرار گرفتن دوربین جلوی دوربین هستند. ما انتظار داریم Realme اطلاعات بیشتری را در مورد این دو تلفن در روزهای آینده منتشر کند.

با توجه به مشخصات و رندرهای فاش شده ، به نظر می رسد Realme Narzo 10 نسخه جدیدی از Realme 6i است. چند روز پیش Realme 6i در میانمار به فضا پرتاب شد و این مدل همچنین دارای یک دوربین چهارگانه و یک باتری ۵۰۰۰ میلی آمپر ساعتی است. مهمتر از همه ، زبان طراحی این گوشی با الگوی راه راه و قرارگیری دوربین عقب بسیار ساده است.

به طور جداگانه ، به نظر می رسد Realme Narzo 10A نسخه جدیدی از نسخه Realme C3 تایلند است که ماه گذشته به بازار عرضه شد. مدل تایلند با مدل هند متفاوت است ، زیرا از یک دوربین عقب سه گانه و سنسور اثر انگشت عقب استفاده می کند. این نوع تایلند می تواند به عنوان Realme Narzo 10A در هند راه اندازی شود. البته این گمانه زنی ناب از پایان ماست و جزئیات تایید شده در این رویداد از ۲۶ مارس پرده برداری می شود.

برای آخرین اخبار و بررسی های فنی ، اسبابک های ۳۶۰ را دنبال کنید توییتر، Facebook ، و در کانال YouTube ما مشترک شوید.

تلفن های Realme Narzo 10 ، Realme Narzo 10A در تاریخ 26 مارس در هند ، مشخصات فنی به بازار عرضه می شوند

 - لپ تاپ استوک بازسازی
تسنیم آکواوالا هنگامی که دانش فنی را از بین نمی برد ، تسنیم از داستان های خوبی تغذیه می کند که بر روی همه این وترهای عاطفی ضربه می زند. او عاشق سفرهای جاده ای ، خنده خوب و افراد جالب است. او به فیلم ها ، صندلی های خواب ، غذا ، کتاب و فیلم های DIY علاقه دارد.                 بیشتر
تلفن های Realme Narzo 10 ، Realme Narzo 10A در تاریخ 26 مارس در هند ، مشخصات فنی به بازار عرضه می شوند

 - لپ تاپ استوک بازسازی
Hotstar می گوید ، زمان شروع راه اندازی دیزنی + هند ، به عنوان Coronavirus Pandemic Pulhes 2020 IPL

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *