تنظیم تاریخ راه اندازی Vivo S6 5G برای ۳۱ مارس ، شرکت تأیید می کند

 


شرکت Vivo S6 5G در تاریخ ۳۱ مارس در چین اعلام می شود ، این شرکت از طریق صفحه Weibo خود تأیید می کند. این پوستر برای Vivo S6 5G در تاریخ ۳۱ مارس و ساعت ۷:۳۰ بعد از ظهر به اشتراک گذاشت. این تلفن جانشین Vivo S5 خواهد بود که اواخر سال گذشته در چین راه اندازی شد. در حالی که اطلاعات زیادی در مورد Vivo S6 5G از نظر مشخصات فنی در دسترس نیست ، اما مشخص شده است که این گوشی بر روی سلفی متمرکز است و این شرکت یک فیلم تیزر را در Weibo با Vivo S6 # 5 selfie phone به اشتراک گذاشته است.

Vivo پیش از کنفرانس که در تاریخ ۳۱ مارس در ساعت ۷:۳۰ بعد از ظهر CST برگزار می شود ، مطابق ساعت ۷:۳۰ بعدازظهر روی پوستر ، تصویر حساب Weibo خود را به Vivo S6 5G به روز کرده است. خود پوستر چیز دیگری را نشان نمی دهد اما نوعی شکل ‘S را بر روی آن قرار داده است که به نظر می رسد در لبه های گوشی است اما می تواند مارک تجاری سری S را نیز نشان دهد. Vivo تأیید نکرده است که آیا یک رویداد آنلاین برای اعلان برگزار می کند.

این شرکت همچنین تصویری از ویبو از شخصی که به دلیل تابش مستقیم نور خورشید در حال تیرگی است ، به اشتراک گذاشت و طرفداران گمان می کنند این بازیگر چینی لیو هوران است. این ممکن است نشان دهد که وی سفیر Vivo S6 5G یا حضور وی در کنفرانس است.

ویدیوی تیزر که قبلاً توسط این شرکت به اشتراک گذاشته شده بود ، می گوید: "آیا شما آماده سرعت سریع هستید؟" ، "عملکرد قوی" و "حالت ۵G دوگانه" (ترجمه شده). این نشان می دهد که این گوشی از ۵G در شبکه های SA و NSA پشتیبانی می کند.

سلف Vivo S5 نیز با تیرانداز سلفی ۳۲ مگاپیکسلی خود روی سلفی ها تمرکز داشت. این دوربین دارای طراحی پانچ سوراخ است و اگر Vivo تصمیم بگیرد با Vivo S6 نیز تصمیم بگیرد ، جای تعجب نخواهد داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *