طراحی مجدد دسک تاپ فیس بوک در سراسر جهان به کاربران منتهی می شود؛ حالت تاریک ، زبانه های متمرکز و موارد دیگر

 


فیسبوک خبر از رسمی شدن مجدد طراحی مجدد دسکتاپ جدید خود داده است که حالت تاریک ، صفحه اصلی جدول بندی شده ، نمایه پاک کننده و موارد دیگر را به ارمغان می آورد. همانطور که در گزارشی ذکر شد ، فیس بوک می گوید اکثر کاربران آن در سراسر جهان اکنون به طراحی دسک تاپ جدید این سیستم عامل دسترسی خواهند داشت. آنها قبل از اینکه به طور پیش فرض برای همه در اواخر سال جاری انتخاب شود ، می توانند طراحی مجدد را فعال کنند. برای یادآوری ، فیس بوک برنامه های خود را برای طراحی مجدد اصلی در آوریل سال گذشته به دسکتاپ اعلام کرد.

این شرکت رسانه های اجتماعی در بیانیه ای به TechCrunch گفت: "از امروز ، اکثر افراد در فیس بوک به طراحی دسکتاپ جدید دسترسی خواهند داشت". این کاربران می توانند با کلیک روی گزینه ‘Switch to New Facebook’ که دوباره در زیر تنظیمات حضور دارد طراحی مجدد طراحی جدید Facebook را آزمایش کنند. برای انجام این کار ، روی نماد پیکان رو به پایین موجود در گوشه در نوار بالا کلیک کنید> گزینه Switch to New Facebook را انتخاب کنید. در صورتی که شخصی طراحی جدید را دوست نداشته باشد ، می تواند با کلیک کردن روی نماد پیکان رو به پایین که در گوشه در نوار بالا قرار دارد غیرفعال شود و پس از آن گزینه Switch to Classic Facebook را فعال کنید. توجه داشته باشید که حتی اگر شخصی از طراحی مجدد استفاده کند یا خیر ، این اواخر امسال به طور پیش فرض برای همه می شود.

تغییرات و ویژگی های موجود در طراحی مجدد جدید فیس بوک شامل یک طرح تمیز تر ، حالت تاریک ، زبانه های متمرکز برای Facebook Watch ، Marketplace ، Groups و Gaming و همچنین فونت های بزرگتر است. همانطور که در بالا اشاره کردیم ، در ابتدا فیس بوک در مورد طراحی مجدد اصلی دسکتاپ در آوریل سال گذشته اعلام کرد. پس از این ، تعداد محدودی از کاربران اجازه آزمایش Facebook جدید در اوایل سال جاری در ژانویه را داشتند.

برای آخرین اخبار و بررسی های فنی ، اسبابک های ۳۶۰ را دنبال کنید توییتر، Facebook ، و در کانال YouTube ما مشترک شوید.

طراحی مجدد دسک تاپ فیس بوک در سراسر جهان به کاربران منتهی می شود؛ حالت تاریک ، زبانه های متمرکز و موارد دیگر

 - لپ تاپ استوک بازسازی
امان رشید

امان برای گجتهای ۳۶۰ مقالات ، شاخه ها و میزبان فیلم ها را می نویسد. روزی امیدوار است که ویرایش ویدیو را یاد بگیرد و همه جانبه شود. او عاشق کفش ورزشی است و یک پیروان سخت کشتی گیر است. او مانترا سه کلمه ای ساده را در زندگی دنبال می کند: زندگی کنید ، بخندید ، عشق.

بیشتر
طراحی مجدد دسک تاپ فیس بوک در سراسر جهان به کاربران منتهی می شود؛ حالت تاریک ، زبانه های متمرکز و موارد دیگر

 - لپ تاپ استوک بازسازی
نوکیا ۸٫۳ ۵G ، نوکیا ۵٫۳ ، نوکیا ۱٫۳ با ۲ سال به روزرسانی نسخه اندرویدی تضمین شده: قیمت ، مشخصات

داستانهای مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *