Amazon Prime Video نمایه هایی مانند Netflix و mdash را معرفی می کند. سرانجام

 


بالاخره اتفاق افتاد پس از سالها عقب ماندن از بزرگترین رقیب خود ، Amazon Prime Video سرانجام پروفایل هایی را معرفی کرد. این بدان معناست که شما و اعضای خانواده در نهایت می توانید توصیه های جداگانه خود را داشته باشید ، تاریخ تماشای ، پیشرفت فصل و لیست تماشا را ببینید. در تلاش برای خارج کردن Netflix ، مشترکین Prime Video اکنون می توانند حداکثر شش پروفایل را ایجاد کنند که از پنج نتفلیکس است. برای کسانی که بچه دار هستند می توانید در زمان ایجاد هر کدام از آنها را به عنوان پروفایل کودک انتخاب کنید. همچنین می توانید به فرزندان خود اجازه دهید از نمایه «کودکان» که به طور پیش فرض وجود دارد استفاده کنند. پروفایل های جدید می توانند حذف شوند ، به جز موارد اولیه. اگرچه پروفایل ها دارای آواتار با رنگ های مختلف هستند ، در حال حاضر گزینه ای برای تغییر آنها وجود ندارد.

این خبر بسیار خوبی برای بینندگان Prime Video است ، به ویژه در کشورهایی که قیمت اشتراک نخست - در ایالات متحده ، ۱۱۹ دلار (حدود ۸،۹۰۰ روپیه) در سال هزینه دارد - برای دریافت اشتراک دوم بسیار اغراق آمیز بود ، فقط برای داشتن اشتراک خود. مشخصات. آمازون به شما امکان می دهد که دو حساب را به عنوان بخشی از یک خانواده آمازون پیوند دهید ، اگرچه این ایده آل ایده آل نبود ، با توجه به اینکه نمی توانید چندین دستگاه Prime Video را در دستگاه های اشتراکی وارد شوید. در هند ، Prime همیشه بسیار مقرون به صرفه تر بوده است - این هزینه هنوز هم فقط روپیه است. ۹۹۹ در سال - برای همه افراد عضویت خود را دارند. در حال حاضر با پروفایل ، Prime Video به یک سرویس خانوادگی بهتر تبدیل می شود.

آمازون می گوید پروفایل های Prime Video در حال حاضر فقط در کشورهای منتخب موجود است. اگر آنها را در منطقه خود نمی بینید ، به همین دلیل است. علاوه بر این ، ایجاد و مدیریت پروفایل فقط در دستگاه های انتخابی پشتیبانی می شود: دستگاه های Android و iOS ، رایانه لوحی Fire ، برنامه Prime Video در Fire TV (فقط هند) ، Chromecast و تلویزیون های اپل و همه مرورگرها را انتخاب کنید. شما نمی توانید پروفایل های Prime Video را در صفحه اصلی Fire TV ، دستگاه های Alexa با صفحه ، تبلت های Fire Gen 9 یا زیر و سایر دستگاه های اتاق نشیمن ایجاد ، ویرایش یا حذف کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *