HMD Connect یک سیم کارت داده جهانی از سازنده تلفن نوکیا است که در ۱۲۰ کشور جهان کار می کند

 


HMD Global در یک رویداد آنلاین آنلاین در ۱۹ مارس ، تعداد زیادی گوشی هوشمند و دارای ویژگی های هوشمند مارک نوکیا را رونمایی کرد. اما گذشته از تلفن ها ، محصول جالب و جالب دیگری نیز وجود داشت که رسمی شد - سیم کارت جهانی داده HMD Connect. سیم کارت HMD Connect حداکثر ۱ گیگابایت داده با اعتبار ۱۴ روز در اختیار کاربران قرار می دهد ، اما کاربران همیشه در صورت عدم استفاده از سهمیه خود گزینه اضافه کردن تعداد بیشتری را دارند. بهترین بخش این است که HMD Connect در ۱۲۰ کشور بدون مشکل و بدون هیچ گونه هزینه اضافی کار خواهد کرد.

قیمت و در دسترس بودن کیت استارت راه انداز HMD Connect

کیت استارتر جهانی داده HMD Connect با قیمت ۱۹٫۹۵ یورو (تقریبا ۱۶۰۰ روپیه) قیمت گذاری شده و تا ۱۴ روز حداکثر ۱ گیگابایت داده را شامل می شود. اما ، اگر قصد خرید دو کیت استارت را دارید ، فقط باید ۱۰ یورو (تقریباً روپیه) برای کیت استارت دوم بپردازید. می توانید کیت استارتر سیم کارت HMD Connect را از وب سایت رسمی HMD Connect سفارش دهید و به محض سفارش ، آن را به آستان شما تحویل دهید.

حمل و نقل از ۳۰ مارس آغاز می شود. با این وجود ، هند در لیست کشورها (از فهرست کشویی) جایی که سیم کارت HMD Connect در حال حاضر قابل تحویل است ، وجود ندارد ، حتی اگر سیم کارت در هند کار کند. خوشبختانه ، HMD Global وعده داده است كه به زودی كشورهای بیشتری را به مناطقی كه كیت استارت HMD Connect را تحویل دهد اضافه می كند.

اتصال hmd اتصال HMD

سیم کارت داده جهانی اتصال HMD اتصال با برنامه همراه می تواند فعال شود

قیمت داده اتصال HMD

با ورود به بخش مهم ، HMD Global برای بسته داده جهانی خود که در ۱۲۰ کشور جهان کار می کند ، قیمت یکنواخت ۹،۹۵ یورو (تقریبا ۸۰۰ روپیه) تعیین کرده است. با این حال ، میزان داده ای که برای آن قیمت به دست می آورید بستگی به کشوری دارد که قصد بازدید از آن را دارید. بسته به میزان داده ای که می گیرید ، کشورها به سه منطقه تقسیم شده اند. منطقه ۱ ۱ گیگابایت داده را برای ۹٫۹۵ یورو به دست می آورد (تقریبا ۸۰۰ روپیه) ، در حالی که منطقه ۲ این تعداد را با ۵۰۰ مگابایت به نصف کاهش می دهد. در منطقه ۳ ، ۲۵۰ مگابایت داده دریافت خواهید کرد. در صورت تعجب ، هند در منطقه ۲ سقوط می کند.

اما این را بخاطر بسپار که هر شارژ فقط برای مدت زمان ۱۴ روز اعتبار دارد. و در صورت خالی بودن داده ها ، باید ۵ یورو دیگر (تقریبا ۴۰۰ روپیه) بپردازید تا بسته به موقعیت مکانی خود ، حداکثر ۱ گیگابایت از داده های اضافی دریافت کنید. با این حال ، شارژ مجدد داده ها مدت اعتبار ۱۴ روز را گسترش نمی دهد.

پس از دستیابی به کیت استارت HMD Connect ، می توانید با استفاده از برنامه معروف HMD Connect که اکنون در فروشگاه Play موجود است ، فعال شود. برنامه به شما امکان می دهد یک برگه در استفاده از داده ها نیز داشته باشید.

چرا HMD اتصال؟

فرضیه اصلی سیم کارت داده جهانی HMD Connect این است که به کاربران کمک کند هر بار مراجعه به کشور دیگری از دردسر خرید سیم کارت محلی جلوگیری کنند یا هزینه های رومینگ بین المللی گزاف را پرداخت کنند. و از آنجا که برنامه هایی مانند WhatsApp اکنون امکان تماس صوتی و تصویری را فراهم کرده اند ، دیگر لازم نیست نگران ماهیت داده های مربوط به کیت سیم کارت اتصال HMD Connect باشید.

ما در مورد در دسترس بودن کیت استارت HMD Connect در هند به HMD Global India مراجعه کردیم و آنها قول داده اند که جزئیات بیشتری را در روزهای آینده به اشتراک بگذارند. پس از شنیدن دوباره ، داستان با جزئیات مربوط به روز می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *