iOS 14 Code ادغام فروشگاه اپل در نقشه‌ها ، پیشرفت CarPlay را پیشنهاد می کند

 


براساس گزارش ها ، آخرین یافته های موجود در کد iOS 14 اپل نشان می دهد که این غول فناوری در حال کار بر روی اپل نقشه ها و CarPlay است. این شرکت در تلاش است تا توانایی افزودن اطلاعات بیشتر در مورد فروشگاه های خرده فروشی خود را در اپل مپس اضافه کند. این برنامه عملکردی را برای نمایش در دسترس بودن تعمیر سخت افزار یا در دسترس بودن Genius Bar در فروشگاه های اپل ادغام خواهد کرد. این شرکت همچنین در تلاش است تا به کاربران اجازه دهد تصاویر پس زمینه سفارشی را روی CarPlay تنظیم کنند. iOS 14 به طور رسمی در کنفرانس سالانه توسعه دهندگان WWDC اپل ، که هنوز چند ماه از آن باقی مانده است ، به طور کامل شرح داده می شود.

۹to5Mac برخی کد ها را کشف کرد تا دریابد که اپل به نظر می رسد جزئیات تصفیه شده تری را در مورد فروشگاه های خرده فروشی اپل در نقشه های اپل ارائه دهد. به نظر می رسد این برنامه جزئیات خاصی از فروشگاه مانند دسترسی به تعمیر سخت افزار ، در دسترس بودن سرویس های Genius Bar در هر فروشگاه Apple را نشان می دهد و حتی به کاربران اطلاع می دهد که کدام فروشگاه تعمیرات مشابه صفحه و باتری را ارائه می دهد ، در حالی که کدام فروشگاه ندارد. این کار باعث می شود کاربران اپل قبل از مراجعه به فروشگاه خرده فروشی ، تصمیم آگاهانه بگیرند. علاوه بر این ، اپل نقشه همچنین عملکردی را در آن ادغام می کند که نشان می دهد آیا فروشگاه ها اعتبار را برای تجارت ارائه می دهند یا خیر. خدمات خاص فقط در چند ارائه دهنده خدمات مجاز اپل (AASP) ارائه می شود ، و این شرکت به دنبال جدا کردن این فروشگاه ها با یک نشان تأیید در Apple Maps است.

در این گزارش آمده است که اپل مپ در iOS 14 همچنین از سینماهای دارای جلسات IMAX ، مکان هایی که دارای تخفیف برای کودکان ، مکان هایی که دارای صندلی های زوج و اتاق های خصوصی هستند ، برجسته می کند. همانطور که گفته شد ، این کد نشان می دهد که CarPlay برای اولین بار قابلیت تنظیم تصاویر پس زمینه سفارشی را خواهد داشت. این تصاویر پس زمینه همچنین از نسخه های سبک و تاریک به طور خودکار تغییر می کند.

گزارش های گذشته حاکی از آن است که iOS 14 ممکن است تجدید طراحی مجدد چند وظیفه ای را برای کاربران آیفون بدست آورد. همچنین شایعه شده است که یک برنامه بدنسازی جدید با فیلم های هدایت شونده ، برنامه پیام های بهبود یافته ، عملکرد OCR برای Apple Pencil وجود دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *